سفارش شستشوی موکت به قالیشویی

شستشوی موکت

یکی از راههای پوشاندن کف منزل به غیر از فرش، موکت می باشد. در گذشته تمام کف خانه با موکت ها پوشیده می شدند اما امروزه کف خانه ها را بیشتر با سنگ، سرامیک، پارکت و… می پوشانند. اما در اتاق های خواب به خصوص اتاق های کودکان از موکت استفاده میشود.

به این خاطر، شستشوی موکت برای اعضای خانواده، بسیار مهم است.

از آنجایی که موکت ها در تمام قسمت های کف از جمله گوشه درب ورودی، زیر پنجره ها، نزدیک سرویس ها بهداشتی و… همواره در معرض کثیف و آلوده شدن هستند پس در معرض خاک گرفتگی هستند هرچند با کشیدن جارو برقی به روش صحیح می توان تا حدودی خاک آن را گرفت ولی برای پاکیزگی می بایست، موکت ها شسته شوند.

جهت سفارش شستشوی موکت، با قالیشویی افرا تماس بگیرید.

پرسشی که ذهن بیشتر خانه داران را درگیر کرده است این است که آیا می توان موکت های خود را برای شستشو به قالیشویی بفرستیم یا خیر؟

پاسخ روشن است، شستشوی موکت ها را می توان به قالیشویی های مجاز فرستاد تا هم میکروب ها و باکتری های آن پاک گردند و هم تمیز و درخشان گردند.

اما این نکته را بدانیم که در دو نوع موکت داریم:

موکت های چسبیده به کف زمین موکت هایی که از زمین جدا میشوند
برای شستشوی موکت های چسبیده به زمین از روش خشکشویی در محل استفاده میکنند مثل شستشوی فرش به کارخانه میرود و با مواد و شامپو مناسب شستشو میشود.

 شستشوی موکت در محل

برای فرش های چسبیده به زمین شستشو در محل صورت میگیرد مانند شامپو فرش کشیدن فرش ها، موکت را نیز می توان در محل شست.

البته به روش خانگی!

نکته مهم در شستشوی موکت از بین بردن لکه ها در آنهاست در این قسمت می بایست نوع لکه و مدت زمان آن را در نظر داشته باشیم.

اگر لکه جدید باشد می توان با انتخاب مواد شوینده مناسب با لکه، زودتر سریعتر و با زمان کمتر، لکه را از بین برد در حالیکه برای لکه های قدیمی تر پاک کردن آن سخت تر و هزینه بر تر می باشد.

از خدمات قالیشویی افرا، شستشوی موکت به زمین چسبیده در خانه شماست که با ثبت سفارش شما کارکنان قالیشویی در منزل شما حضور پیدا میکنند و موکت شما را به بهترین حالت شستشوی میدهد.

در اینجاست که می بایست از افراد متخصص قالیشویی کمک گرفت و از خدمات شستشوی موکت آن ها استفاده کنیم تا ما را از شر لکه های قدیمی راحت سازند. اگر موکت به گونه ای باشد که به کف زمین چسبیده باشد، باید شستشو را در منزل انجام دارد. قالیشویی ها معمولا با فرستادن افراد مجرب به همراه دستگاه بخار شوی برای شستشوی موکت که شامل خشک کن نیز می باشد، به راحتی و در سریعترین زمان، موکت های خانه شما را تمیز و پاکیزه می نمایند.

قیمت شستشوی موکت در قالیشویی

همانطور که ذکر شد شستشوی موکت دو حالت صورت میگیرد:

یکی حالتی که کارکنان قالیشویی در منزل شما حضور پیدا میکنند و به روش خشکشویی و روشی که در کارخانه به طور کامل شستشو میدهند.

در این جالت قیمت خدمات متفاوت است.

برای شستشوی موکت در محل قیمت ثابت است و نرخ مشخصی دارد.

ولی برای شستشوی موکت در کارخانه ممکن است نرخ شستشو متفاوت باشد زیرا در کارخانه روش شامپو شویی، لکه برداری با مواد مختلف را داریم که ممکن است موکت ها بنا به صلاح دید کارشناسان لازم داشته باشد، که از این قیمت ها مختلف است ولی قیمت پایه برای شستشوی آب و پودر (تاید) ثابت است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت یا وارد لینک زیر شوید و یا با کارشناسان افرا تماس بگیرید.

پیشنهاد میگردد لینک روبرو را برای دریافت قیمت های شستشوی موکت مشاهده کنید.

شستشوی اتوماتیک موکت ها در کارخانه

چنانچه موکت ها به گونه ای هستند که با چسب به کف چسبیده نشده اند و از کف به راحتی جدا می گردند.

پیشنهاد می گردد جهت پاکیزگی بیشتر و جلوگیری از بوی ناشی از خشک شدن موکت ها در محل آنها را برای شستشو به قالیشویی بسپارید تا آنها را مانند فرش ها به کارخانه قالیشویی منتقل نمایند و طبق اصول شستشو، موکت ها شسته گردند.

شستشوی موکت ها در قالیشویی بصورت اتوماتیک و توسط ماشین های شستشو انجام می شود و موکت از هر گونه لکه، آلودگی و باکتری پاک می گردد.

 

نتیجه گیری:

شستشوی موکت ها چه چسبیده و چه جدا شده از زمین توسط قالیشویی افرا صورت میگیرد و تضمین در شستشو هم به شما داده میشود، جهت سفارش با شماره های ما تماس بگیرید و یا سفارش آنلاین دهید.

2.3/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *