مرحله اول شستشوی فرش به صورت اتوماتیک

در این فیلم مشاهده خواهید کرد که فرش ماشینی  ۱۲ متری را داخل دستگاه کرده و آب و کف با فشار وارد آن شده ، و با برس های ویژه شستشو میشود. و در آخر فرش لول شده از دستگاه بیرون میآید.

مرحله دوم قالیشویی با دستگاه

در این فیلم مرحله بعدی را مشاهده میکنید که چطور فرش به صورت لول شده کاملا تمیز و کامل بیرون می اید و پس از ان به راحتی قابل حمل میباشد.

 

مرحله سوم: آبگیری

در این قسمت همانطور که میبینید فرش ها بعد از شستشو از دستگاه که لول شده بیرون آمده است ، داخل دستگاه آبگیر قرار داده میشود و همانطور که میبینید در آنجا کاملا آبگیری میشوند و آماده برای مرحله خشکشویی میشوند.

مرحله چهارم : فرش ها آبگیری شده

در این مرحله همانطور که مشاهده میکنید ، فرش از دستگاه آبگیری بیرون آمده و کاملا آب داخلش بیرون کشیده شده و دیگر آبی از آن چکیده نمیشود و آماده برای رفتن به اتاق خشک کن میباشد.

مرحله پنجم : انتقال فرش ها به گرمخانه

مرجله بعدی ، بعد از آبگیری کامل فرش ها از دستگاه به صورت لول شده خارج میشود و با چرخ به سالن گرمخانه انتقال داده میشود، گرمخانه سالنی است که فرش ها از میله ها سقف آویزان میشود.

مرحله ششم: مرحله آخر

مرحله آخر که فرش ها در سالن گرمخانه از طریق میله ها که در فیلم میبینید آویزان میشوند و حرارت داده میشود و در زمان مشخص فرش ها را خارج کرده و لول شده به همراه کاور تحویل داده میشود.