کدام قالیشویی بهتر است؟

کدام قالیشویی بهتر است؟

فرش مهم ترین عنصر در خانه، از این رو حفظ و نگهداری آن بسیار حائز اهمیت است. بنابراین انتخاب قالیشویی، باید بدانیم کدام قالیشویی بهتر است؟
فوم شستشوی فرش

فوم شستشوی فرش

فوم شستشوی فرش شوینده ای کف مانند است که حالت آبکی ندارد و برای شستشوی فرش ماشینی و دستباف مناسب است در منزل.
کوبیدگی فرش ماشینی

کوبیدگی فرش ماشینی بر اثر گذاشتن جسم سنگین

کوبیدگی فرش به فرورفتگی های به وجود آمده روی سطح آن اطلاق می شود که رایج ترین علت بروز کوبیدگی فرش قرار دادن اجسام سنگین بر روی آن است.
معرفی سیستم های تهویه مطبوع مناسب در قالیشویی

معرفی سیستم های تهویه مطبوع مناسب در قالیشویی

سیستم های تهویه مطبوع در قالیشویی همان‌طور که می‌دانید در این‌گونه محیط‌ ها برای به وجود آمدن شرایط مناسب باید وجود داشته باشد.
شستشوی فرش بامبو

شستشوی فرش بامبو

فرش‌های بامبو که قرن‌های متمادی در فرهنگ‌ های آسیایی مورد استفاده قرار می‌گرفتند، میتوانید برای شستشوی فرش بامبو از قالیشویی استفاده کنید.
شستشوی مبل مخملی

شستشوی مبل مخمل

مبل مخمل یکی از مبل های رایج در خانه هاست که ترفندهایی برای لکه برداری از مبلمان مخمل و همچنین مایع مناسب برای شستشوی مبل مخملی رایج است.
از بین بردن کپک فرش

از بین بردن کپک فرش

کپک فرش معمولا در محیط های مرطوب و تاریک رشد می کند، کپک فرش سمی است و برای از بین بردن کپک فرش، باید شستشوی مناسب انجام شود.
شستشوی فرش با کلر

شستشوی فرش با کلر

در میان تمام مواد شوینده ها، کلر یکی از اصلی ترین هاست. البته استفاده از کلر در شستشوی فرش بایدها و نبایدهایی دارد که رعایت آن ها واجب است.
شتشوی فرش خیس

شستشوی فرش خیس در قالیشویی

برای شستشوی فرش خیس، اقداماتی که در مقابل فرش خیس انجام می دهید، بسته به این که مایع ریخته شده روی فرش آب باشد، یا چیز دیگر، فرق می کند.
مزیت قالیشویی های اتوماتیک

3 مزیت قالیشویی های اتوماتیک

قالیشویی اتوماتیک از مزایا و قابلیت های بسیاری برخوردار می باشد. وجود این مزیت های بینظیر این نوع قالیشویی ها را به بهترین مراکز هستند.
بهترین مواد شوینده شستشوی فرش در خانه

بهترین شوینده برای شستشوی فرش در خانه

بهترین شوینده مناسب برای شستشوی فرش در خانه به ماده ای اتلاق می شود که در کنار حفظ ارزش فرش آسیبی به آن وارد نکند.
رفوی فرش ماشینی

آیا فرش ماشینی رفو میشود؟

رفو کردن فرش ماشینی یک تکنیک هنری جذاب برای بازسازی و ترمیم کردن فرش های آسیب دیده است.و رفوی فرش های ماشینی باید با دقت انجام شود.
رفوگری فرش با دستگاه

آیا رفوگری فرش با دستگاه ممکن است؟

رفوگری فرش با دستگاه امکان پذیر است؟ رفوگری فرش با جادوی دست رفوگران صورت می گیرد. اما سوال اینجاست که آیا می توان از دستگاه کمک گرفت؟
مایع شستشوی مبل

مایع شستشوی مبلمان در منزل

مایع شستشوی مبلمان نقش بسیار مهمی در پاکیزگی و نظافت مبلمان دارد. ماده شوینده باید با توجه به جنس مبل و نوع آلودگی انتخاب شود.
شستشوی فرش طرح ماهی

شستشوی فرش ماشینی طرح ماهی

فرش ماشینی طرح ماهی یکی از فرش های پرطرفدار است. این مدل فرش در بسیاری از خانه ها وجود دارد و شستشوی فرش ماشینی طرح ماهی متفاوت است.
شستشوی مبل سفید در منزل

شستشوی مبل سفید در منزل

شستن مبل سفید باید به صورت تخصصی در قالیشویی انجام شود تا آسیبی به بافت پارچه مبل وارد نشود، روش های خانگی آن متفاوت است.
شستشوی تشک پنبه ای

شستشوی تشک پنبه ای

شستشوی تشک پنبه ای به صورت اصولی و درست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از آنجا که یکی از عوامل مهم بر کیفیت خواب تشک می باشد.
شستشوی فرش ماشینی طرح برجسته

شستشوی فرش ماشینی طرح برجسته

به چه فرش هایی طرح برجسته میگویند؟ به دلیل برجسته بودن در معرض آلودگی قرار می گیرد.برای شستشوی فرش ماشینی طرح برجسته باید اصولی رعایت شود.
رفوگری تابلو فرش

آیا رفوگری تابلو فرش در قالیشویی صورت می گیرد؟

رفوگری تابلو فرش به دانش و مهارت خاصی در این زمینه نیاز دارد. شما با استفاده از این روش می توانید تابلو فرش آسیب دیده خود را ترمیم کنید.
شستشوی قالیچه چسبی

شستشوی قالیچه چسبی

قالیچه چسبی از جمله قالیچه هایی است که دارای بیشترین کاربرد بر روی سطوح لغزنده و صیقلی است.برای شستشوی قالیچه چسبی نکاتی است.
شستشوی مبل استیل

طرز شستشوی مبل استیل در خانه

دلیل سخت تر بودن شستشوی مبلمان استیل وجود پارچه های بافت دار و چوب های منبت کاری شده آن با درزهای متعدد می باشد.
شستشوی فرش با جوش شیرین

شستشوی فرش با جوش شیرین

برای شستشوی فرش با جوش شیرین ابتدا لکه را با آب بشویید سپس روی لکه پارچه تمیز و سفید و خشکی بگذارید و بردارید تا جایی که لکه پاک گردد.
شامپوی تگزافون آلمان در شستشوی مبلمان

شامپوی تگزافون در شستشوی مبلمان

شامپوی تگزافون آلمان یک خمیر سفید نیمه شفاف و غلیظ است که ترکیبات آن با بدن انسان هیچ‌گونه واکنش خطرناکی نشان نمی‌دهد.
قالیشویی قیمت مناسب در تهران

قالیشویی قیمت مناسب در تهران

قالیشویی قیمت مناسب در تهران، این روزها کمی سخت شده است، افرا با خدمات عالی و قیمت مناسب در تهران و حومه میباشد.
شستشوی موکت اداری

شستشوی موکت اداری در محل

برای شستشوی موکت اداری میتوانید از حدمات قالیشویی افرا برای شستشوی آن ها در محل اداره خود با دستگاه های مدرن استفاده کنید.
شستشوی موکت نمدی

نحوه شستشوی موکت نمدی

نحوه شستشوی موکت نمدی را در این مقاله مطالعه کنید و در نظر بگیرید که برای شستشوی موکت نمدی نکاتی را باید توجه کنید.
شستشوی مبل با شامپو فرش

نحوه شستشوی مبل با شامپو فرش

نحوه شستشوی مبل با شامپو فرش مراحلی دارد که باید مراحل آن به درستی صورت میگیرد در غیر این صورت ممکن است به میل شما آسیب بزند.
لوازم رفوگری فرش

لوازم رفوگری فرش

/
لوازم رفوگری فرش که جهت رفو کردن فرش نیاز است همانند وسایلی است که برای بافت فرش کاربرد دارند، در این مقاله لوازم رفوگری فرش که مورد نیاز است ذکر شده است.
شستشوی فرش دستباف با شامپو فرش

آیا شستشوی فرش دستباف با شامپو فرش امکان پذیر است؟

/
در شستشوی فرش دستباف با شامپو فرش، انتخاب شامپو فرش باید بر حسب نوع و ماهیت لکه باشد.هنگام این عملیات حتما از بخش بالای فرش شروع به شستشو کنید.
شستن فرش با وایتکس

شستن فرش ماشینی با وایتکس

/
‌شستن فرش با وایتکس امکان پذیر است؟ آیا وایتکس رنگ فرش را از بین میبرد؟ در برخی موارد و بعضی از فرش ها لازم است از وایتکس استفاده شود.
شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل

/
شستشوی مبل در منزل به راحتی قابل اجراست، فقط باید بر اساس جنس مبلمان روش های شستشوی آن با مواد مناسب را بدانید.
پاک کردن لکه شیر از فرش

پاک کردن لکه شیر از فرش

/
پاک کردن لکه شیر و لکه شیر کاکائو از فرش راهکارهایی دارد که برای رفع آن دو راهکاردر این مقاله در نظر گرفتیم و برای رفع بوی بد شیر روی فرش هم راهکار وجود دارد.
شستشوی فرش ترکی

شستشوی فرش ترکی

/
فرش ترکی نوعی فرش ماشینی است که دارای طرح های جذابی شبیه به فرشهای دستباف ایرانی است از این رو شستشوی فرش ترکی به روش صحیح باید باشد.
شست و شوی فرش شگی یا پرز بلند

شستشوی فرش شگی یا پرز بلند

/
فرش شگی نوعی فرش با پرزهای بلند تر از حد نرمال است که تار و پودی متفاوت دارد، به این دلیل شستشوی فرش شگی یا پرز بلند متفاوت است.
شستشوی گلیم دستباف

شستشوی گلیم دستباف

/
گلیم های دستباف به دلیل حساسیت بالا در رنگ و بافت نیاز به شستشوی با دقت بالایی دارند از این رو برای شستشوی گلیم دستباف نحوه ی خاصی باید در نظر گرفت.
شستشوی فرش آشپزخانه

شستشوی فرش آشپزخانه

/
فرش آشپزخانه در معرض کثیفی بیشتری نسبت به فرش های دیگر است از این رو شستشوی فرش آشپزخانه به دلیل چربی که دارد بهتر و با مواد بیشتری باید شستشو شود.
غبارگیری فرش

روشهای غبارگیری فرش

/
غبارگیری فرش از عملیات واجب برای فرش هایی است که غبار و خاک دیده اند که به دو روش دستی وماشینی صورت میگیرد که بستگی به نوع فرش دارد.
شستشوی روفرشی

شستشوی روفرشی

/
روفرش های مختلفی در بازار وجود دارد که از فرش های شما در برابر آسیب ها محافطت میکنند، از این رو شستشوی روفرشی را باید جدی بگیریم.
شستشوی فرش لاکی

شستشوی فرش لاکی

/
فرشهای لاکی از فرشهای دستباف قدیمی می‌باشند که احتمال رنگ دهی بالایی دارند از این رو برای شستشوی فرش های لاکی بهترین روش باید اجرا شود.
نکات مهم برای افزایش طول عمر فرش

نکات مهم برای افزایش طول عمر فرش

/
برای افزایش طول عمر فرش هایتان به خصوص فرش های دستباف باید نکاتی را بدانید که نکاتی را در رابطه با افزایش طول عمر فرش داشته باشیم.
عیوب فرش دستباف

آشنایی با عیوب فرش های دستباف

/
از عیوب فرش های دستباف میتوان کج بودن آن را نام برد و موارد دیگر که در این مقاله ذکر شده و همچنین راه کارهایی برای اصلاح عیوب فرش دستباف ذکر شده است.
کمرنگ شدن فرش

کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو

/
مشکل کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو برای فرش های قدیمی و پوسیده ممکن است پیش بیاید که ما در این مقاله سعی کردیم ازعواملی که باعث کمرنگ شدن فرش میشود، بگوییم.
چرک مرد شدن فرش

با چرک مرد شدن فرش چه کنیم؟

/
چنانچه خودتان در منزل اقدام به شستشوی فرش با شامپو فرش ماشینی کنید اگر این کار سرسری انجام شود باعث چرک مردگی فرش شما خواهد شد.
پارگی شیرازه فرش

پارگی شیرازه فرش چه زمانی رخ می دهد؟

/
پارگی شیرازه فرش به علت پوسیدگی فرش رخ میدهد که شکل نامناسبی برای فرش به وجود میاورد که روش های مختلفی برای ترمیم پارگی شیرازه فرش وجود دارد.
شستشوی ریشه فرش در منزل

شستشوی ریشه فرش در منزل

/
شستشوی ریشه فرش در منزل باید ابتدا انواع ریشه فرش را بشناشید و بعد برای شستشوی آن اقدام کنید، شستشوی ریشه فرش باید اصولی باشد.
پاک کردن لکه آبمیوه از فرش

پاک کردن لکه آبمیوه از فرش

/
پاک کردن لکه آبمیوه از فرش در صورت ریختن آبمیوه روی فرش به دلیل رنگ دهی فرش بسیار حساس است به خصوص فرش های دستباف.
انبار کردن فرش

انبار کردن فرش به روش صحیح

/
انبار کردن فرش به روش صحیح باید باشد تا فرش های شما آسیب نبیند، مخصوصا فرش های دستباف ولی فرش های ماشینی به دلیل اینکه زیاد انبار میشود باید اصولی باشد.
پاک کردن لکه شمع از فرش

پاک کردن لکه شمع از فرش

/
پاک کردن لکه شمع از فرش، روش های خانگی دارد که اگر با این روش نتوانستید برطرف کنید، از خدمات قالیشویی برای پاک کردن لکه شمع و پارفین خشک شده، استفاده کنید.
بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی برای کجاست؟

/
بهترین فرش ماشینی برای کدام برند است و برای کدام شهر است و ویژگی های بهترین فرش ماشینی از نظر کارشناسان قالیشویی کدام فرش است و در شستشو به مشکل نمیخورد.
فرش هایمان را در سال چند بار بشوییم؟

فرش را چند وقت یکبار بشوییم؟

/
برای اینکه بدانیم فرش را چند وقت یکبار بشوییم و چندبار در سال باید بشوییم؟ در این مقاله سعی کردیم بیشتر در رابطه با دفعات شستشوی صحبت کنیم.
چه فرش‌هایی در معرض آلودگی بیشتری هستند؟

چه فرش‌هایی در معرض آلودگی بیشتری هستند؟

/
انواع آلودگی های فرش متفاوت است و بستگی به فرش دارد که در این مقاله بررسی میکنیم که چه فرش هایی در معرض آلودگی بیشتری هستند و نیاز به قالیشویی دارند
پاک کردن لکه ادرار از فرش

پاک کردن لکه ادرار از روی فرش

/
پاک کردن لکه ادرار از فرش اصول مذهبی دارد که هم در منزل و هم در قالیشویی میتوانید انجام دهید،پاک کردن لکه ادرار کوک و حیوانات متفاوت است.
شستشوی فرش های ابریشم بلژیکی

شستشوی فرش ابریشم بلژیکی

/
فرش ابریشم بلژیکی داری جنس ویسکوز هستند که پایه طبیعی و ماهیت گیاهی دارد که برای شستشوی فرش ابریشم بلژیکی میتوانید به قالیشویی افرا اعتماد کنید.
شستشوی فرش کنفی

شستشوی فرش نخ کنف

/
فرش های کنفی دارای الیاف طبیعی می باشند که بسته به نوع رنگ آمیزی متفاوت هستند، نوع شستشوی این نوع فرش ها متفاوت است که تضمینی انجام میشود.
فرش ماشینی پلی استر چیست؟

فرش ماشینی پلی استر چیست؟

/
فرش ماشینی پلی استر دارای لعاب فرش بسیار زیبا ناشی از رنگ پذیری بسیار مناسبی است و برای شستشوی ماشینی پلی استر به روش درست باید اقدام کنید که آسیب نبیند.
پاک کردن لکه جوهر از روی فرش

چطور جوهر را از فرش پاک کنیم؟

/
پاک کردن لکه جوهر از روی فرش در قالیشویی های اتوماتیک با روش های مختلف انجام میشود و از بین بردن لکه جوهر از فرش هم روش های خانگی دارد.
فرش ماشینی نخ پنبه چیست؟

فرش ماشینی نخ پنبه چیست؟

/
جنس نخ های موجود در فرش های ماشینی موجود در بازار از دو جنس الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی می باشد و فرش ماشینی نخ پنبه از الیاف پنبه و شستشوی آن متفاوت است.
شستشوی فرش ماشینی کاشان

شستشوی فرش ماشینی کاشان

/
فرش های ماشینی کاشان از ویژگی های خاصی در تار و پود خود برخوردارند که به این دلیل شستشوی فرش های ماشینی کاشان باید با اصولی خاص و قالیشویی های معتبر باشد.
شستشوی کناره ماشینی

شستشوی کناره ماشینی

/
فرش های کناره ماشینی ابعاد کوچکتری دارند که به صورت کناره در آشپزخانه ها و نزدیک درب های منزل قرار میگیرد که شستشوی کناره ماشینی شستشوهای مختلف دارد.
قیمت شستشوی فرش ماشینی

قیمت شستشوی فرش ماشینی

/
قیمت شتشوی فرش ماشینی و اعلاشویی فرش ماشینی بر اساس اتحادیه قالیشویان تهران تایین میگردد و بستگی به نوع شستشو دارد که شستشوی عادی یا اعلاشویی انجام شود.
شستشوی فرش ابریشم مصنوعی

نحوه شستشوی فرش ابریشم مصنوعی

/
شستشوی فرش ابریشم مصنوعی از بیشترین سفارشات فرش های ماشینی در قالیشویی افرا هستند که نحوه ی شستشوی آن ها با مواد قالیشویی مختلف فرق دارد.
زردآب فرش چیست و چه زمانی رخ می دهد؟

زردآب فرش چیست و چه زمانی رخ می دهد؟

/
زردآب فرش یعنی زرد شدن فرش برای فرش های دستباف و ماشینی ممکن است اتفاق بیافتد که این زردآب فرش بیشتر بخاطر استفاده از مواد شوینده نامناسب میباشد.
پاک کردن لکه روغن و چربی از فرش

پاک کردن لکه روغن و چربی از فرش

/
پاک کردن لکه روغن و چربی از فرش با محلول هایی موثر است که در این مقاله روش های پاک کردن لکه روغن و چربی در قالیشویی و روش های خانگی پرداختیم.
روش های برق انداختن فرش در منزل

چگونه فرش را براق کنیم؟

/
چگونه فرش را براق کنیم؟ براق کردن فرش به معنی تمیز کردن فرش به منظور نو کردن آن مانند روز به توصیه کارشناسان روش های خانگی ذکر کردیم.
رنگ برداری از فرش دستباف

چه زمانی رنگبرداری از فرش دستباف را انجام می دهیم؟

/
رنگ برداری از فرش دستباف زمانی صورت میگیرد که در اثر شستشو رنگ های آن قاطی شده باشد و رنگ پس داده باشد که عملیات رنگبرداری صورت میگیرد.
اتوکشی فرش

اتو کشی فرش چیست و چه زمانی نیاز به اتو کشی فرش داریم ؟

/
اتو کشی فرش از خدمات قالیشویی میباشد که ممکن است بعضی از فرش ها بر اثر لول شدن یا شستشو تا خورده شود و چروک شود که در این صورت اتوکشی فرش صورت میگرید.
شستن صندلی ماشین به روش خشکشویی

شستشوی صندلی ماشین در محل

/
شستشوی صندلی ماشین از مواردی است که به صورت مکرر برای جلوگیری از نشست گرد و غبار صورت گیرد. شستشوی روکش صندلی ماشین به روش خشکشویی.
چگونه لکه بر مبل خانگی بسازیم؟

چگونه لکه بر مبل خانگی بسازیم؟

/
بهترین لکه بر مبل خانگی برای برطرف کردن لکه های مبلمان در منزل به روش های مختلفی ساخته میشود ولی بسته به نوع لک به وجود آمده متفاوت است.
انواع شستشوی فرش ماشینی بسته به نوع تار و پود آن ها

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی

/
شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی به بهترین شکل انجام می شود. مرکز قالیشویی افرا از دستگاه های اتوماتیک و مواد شوینده مناسب استفاده میکند.
شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف تضمینی

/
شستشوی فرش دستباف به دلیل حساس بودن فرش های دستباف از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل تمیز کردن فرش دستباف را تضمینی ارائه میدهد.
آموزش شستشوی مبل پارچه ساتن در منزل

آموزش شستشوی مبل پارچه ساتن در منزل

/
شستشوی مبلمان در منزل باعث زیبا جلوه دادن فضای خانه می شود و هم چن…
پاک کردن لکه شکلات از روی مبل

پاک کردن لکه شکلات از روی مبل

/
حتما برای شما که بچه کوچک در منزل دارید پیش آمده است که با لکه های کاکائو روی مبل به مواجعه شوید ، روش های پاک کردن لکه شکلات از روی مبل را بخوانید.
پاک کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش

پاک کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش

/
اگر به هر دلیلی این لکه ها در فرش شما ایجاد شد، نگران نباشید راهکارهایی برای پاک کردن لکه های ماژیک و مداد شمعی از روی فرش وجود دارد.
روش های پاک کردن لکه آدامس از روی فرش

روش های پاک کردن آدامس از روی فرش

/
پاک کردن آدامس از فرش لکه آدامس چسبیده و خشک شده روی فرش با استفاده از یخ، روغن و سرکه و حلال آدامس امکان پذیر است.
فعالیت قالیشویی افرا در دوران کرونا

فعالیت قالیشویی افرا در دوران کرونا

/
نحوه فعالیت و خدمت رسانی قالیشویی در دوران کرونا وقرنطینه به منظور حفظ بهداشت و شستشوی فرش ها و ضد عفونی کردن آن ها برای جلوگیری از شیوع ویروس.
انواع کاور ریشه فرش در قالشویی

کاور ریشه فرش در قالیشویی

/
کاور ریشه فرش برای مراقبت از ریشه های فرش استفاده میشود که از خدمات قالیشویی میباشد که انواع مختلف پلاستیکی، توری و پارچه ای دارد.
خدمات آنتی باکتریال شستشوی فرش

ضد عفونی کردن فرش با خدمات آنتی باکتریال

/
خدمات آنتی باکتریال برای ضدعفونی کردن فرش ها در کارخانه اتوماتیک افرا چون با دستگاه ها شستشو میشوند بدون دخالت دست است و کاملا آنتی باکتریال است.
نحوه مو گیری فرش

نحوه موگیری فرش در منزل

/
یکی از مشکلاتی که همیشه هنگام تمیز کردن فرش ها و موکت ها وجود دارد، موگیری فرش میباشد.موی انسان به طور روزانه بین صد تا صدو پنجاه عدد میریزد.
فرش اکریلیک چیست و نوع قالیشویی آن چه فرقی دارد؟

فرش اکریلیک چیست و نوع قالیشویی آن چه فرقی دارد؟

/
یکی از انواع فرش های ماشینی موجود در بازار فرش اکریلیک می با…
5 اشتباه مهم قالیشویی و شستشوی فرش

5 اشتباه مهم قالیشویی و شستشوی فرش

/
شستشوی فرش یکی از کارهای اساسی و ضروری هر منزلی می باشد. ولی ممکن است به شکل وسواس باشد که از این رو در این مقاله 5 تا از اشتباهات قالیشویی را ذکر کنیم.
اطلاعیه از ثابت ماندن نرخ قیمت قالیشویی ها در شب عید 99

اطلاعیه از ثابت ماندن نرخ قیمت قالیشویی ها در شب عید 99

/
آخرین اخبار از قیمت قالیشویی 99 به گفته مدیر اتحادیه قالیشویان تهران قرار است هیچ درصدی به قیمت های قبلی افزایش نیابد و طبق قیمت های سال پیش باشد.
شتشوی انواع تشک خوشخواب در قالیشویی افرا

شستشوی تشک خوشخواب

/
شستشوی تشک خوشخواب از معضلات خانم های خانه دار است به این دلیل شستشوی تشک خوشخواب با روش های مختلف در منزل و قیمت مناسب اجرا میشود.
تاثیر قیمت و خدمات قالیشویی بر اساس انواع فرش ها

انواع فرش ماشینی

/
بهتر است قبل از تماس با قالیشویی، انواع فرش ماشینی را ها بر اساس جنس و تراکم هم دستباف و هم ماشینی متفاوت است که نوع خدمات نیز فرق خواهد کرد.
قالیشویی سنتی بهتر است یا اتوماتیک ؟

قالیشویی سنتی بهتر است یا اتوماتیک؟

/
قالیشویی سنتی در قدیم با استفاده از روش های دیگری صورت میگرفت که با دستگاههای اتوماتیک تفاوت دارد حال کدام نوع قالیشویی بهتر است؟
در قالیشویی فرش هایی که لکه لوازم ارایش دقت داشته باشید

پاک کردن لکه لوازم آرایش از فرش

/
لکه لوازم آرایش روی فرش شامل لکه پنکک و لاک و لکه کرم پودر و لکه رژ لب از فرش میباشد که برای پاک کردن لکه لوازم آرایش از فرش راه هایی وجود دارد.
سفارش قالیشویی فرش چرمی

سفارش قالیشویی فرش چرمی

/
ی از سوالاتی که در قالیشویی ها پرسیده میشود این است که برای شستشوی فرش های چرمی را به قالیشویی اعتماد کنیم و نحوه شستشوی آن ها به چه صورت است ؟
قالیشویی با مواد نانو چطور ممکن است ؟

قالیشویی با مواد نانو چطور ممکن است؟

/
قالیشویی با مواد نانو یا نانوشویی به این معناست که قالی ها با مواد خاصی شستشو میشود که دیگر لکه ای در آن ایجاد نمیشود این مواد خاص میتواند شامپو نانو باشد.
قالیشویی در پردیس

قالیشویی در پردیس

/
قالیشویی افرا شعبه جدید خود را برای شهروندان شهر جدید پردیس افتتاح کرده است. اگر دنبال قالیشویی در پردیس هستید با شماره های شعبه پردیس تماس بگیرید.
پنج توصیه کارشناسان قالیشویی برای سالم نگه داشتن فرش ها

5 توصیه کارشناسان قالیشویی برای سالم نگه داشتن فرش ها

/
به توصیه کارشناسان قالیشویی که در اینجا 5 توصیه نوشته شده که به کمک آن ها میتوانیم در حفظ و نگهداری فرش های دستباف و ماشینی کوشا باشیم.
قالیشویی و احتمال آسیب به فرش

احتمال آسیب به فرش در شستشو

/
یکی از سوالاتی که ذهن همه ی همه را در برگیرد، این است که آسیب به فرش در حین قالیشویی اگر رخ بدهد چه بابد کرد و چه تضمینی وجود دارد.
دو روش موثر برای قالیشویی فرش های سفید و روشن

دو روش موثر برای شستشوی فرش رنگ روشن

/
شستشوی فرش رنگ روشن کرم و سفید از دیگر رنگ فرش های دیگر کمی سخت تر است از این رو فرش دو روش خانگی و در قالیشویی ذکر شده است.
سطح درآمد قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد ؟

درآمد قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد؟

/
از دید کارشناسان در کسب و کار قالیشویی، درآمد قالیشویی بر اساس یک سری فاکتورها روشن میشود، این فاکتورها شامل نوع خدمات و زمان سفارشات است.
از تخفیف سایت قالیشویی افرا مطلع گردید

تخفیف قالیشویی افرا

/
تخفیف قالیشویی روی کل فاکتور شما با سفارش در وب سایت افرا امکان پذیر است و همچنین برای مشتریان وب سایت خود تخفیف قالیشویی در نظر گرفته است.
تجهیزات لازم و مورد نیاز برای ساخت قالیشویی

تجهیزات لازم و مورد نیاز برای ساخت قالیشویی

/
اگر میخواهید کسب و کار قالیشویی راه اندازی کنید حتما از کارشناسان قالیشویی های با سابقه قبل از شروع تجهیزات قالیشویی مورد نیاز اولیه را بررسی کنید.
مراحل راه اندازی قالیشویی

مراحل راه اندازی قالیشویی

/
قبل از هر چیز چنانچه تصمیم به راه اندازی قالیشویی را دارید می بایست خودتان را از لحاظ شخصیتی و توان جسمی و هزینه راه اندازی قالیشویی و احداث آن بسنجیم.
نحوه صحیح تا کردن فرش ها ی ماشینی و دستباف

نحوه صحیح تا کردن و لول کردن فرش ها در قالیشویی

/
نحوه صحیح تا کردن فرش و لول کردن فرش برای جابجایی فرش بسیار مهم می باشد که به کارکنان قالیشویی حتما آموزش داده میشود.
با سوختگی فرش چه کنیم؟

رفع سوختگی فرش در قالیشویی

/
سوختگی فرش یکی از آسیب های مهم و تقریبا غیرقابل بازگشت به فرش، می باشد.برای رفع سوختگی فرش اگر سوختگی کوچک باشد تا حدودی که عمیق نباشد، امکان پذیر است.
روش های نگهداری از فرش دستباف برای افزایش طول عمر به توصیه قالیشویی افرا

روش های نگهداری از فرش دستباف به توصیه کارشناسان قالیشویی

/
فرش های دستباف نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است در این مقاله نکاتی مهم برای نگهداری از فرش دستباف نوشته شده است.
چه موقع نیاز به خشکشویی فرش داریم؟

خشکشویی فرش بهتر است یا قالیشویی؟

/
خشکشویی فرش را قطعا بسیاری از شما کلمه را شنیده اید. خشکشویی فرش در حقیقت شستشویی سریع و موضعی برای فرش هایی که از لحاظ بهداشتی تمیز هستند.
مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی ها ی مکانیزه به چه صورت است؟

مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی ها ی مکانیزه به چه صورت است؟

/
پرسشی که همواره بعد از دانستن تعرفه قیمت شستشوی قالی ذهن مشتری را درگیر می نماید، زمان تحویل فرش ها در قالیشویی های مکانیزه میباشد.
علت بوی بد فرش بعد از قالیشویی

علت بوی بد فرش پس از شستشو

/
علت بوی بد فرش بعد از شستشو می تواند یا به علت کف گیری نامناسب باشد که برای رفع بوی بد فرش و از بین بردن یوی نم پس از شستشوی موارد این مقاله را بخوانید.
آیا مبل های چرمی با دستگاه بخار قابل شستشو هستند ؟

شستشوی مبل چرمی

/
شستشوی مبلمان چرمی با دستگاه بخار و کف امکان پذیر نمیباشد زیرا پارگی صورت میگیرد از این رو برای شستشوی مبلمان چرمی در منزل و خانگی است.
آیا استفاده از شامپو فرش به آن آسیب نمی رساند؟

آیا استفاده از شامپو فرش برای قالیشویی مناسب است؟

/
یکی از روش هایی قالیشویی که قبلا هم گفته شد ، استفاده از شامپو فرش می باشد. خانم های خانه داری استفاده از شامپو فرش را دارند اغلب کار بیهوده میدانند.
تفاوت گبه با فرش های معمولی

تفاوت قالیشویی گبه و خرسک با فرش های معمولی

/
مطمنا بسیاری از شما هنگام خریدن قالی و فرش کلمه خرسک و گبه را از زبان فروشنده را شنیده اید و ما در قالیشویی ها سفارش فرش های گبه را زیاد داریم .
روش های شستشوی پتو در کارخانه قالیشویی

شستشوی پتو در کارخانه قالیشویی

/
شستشوی پتو نیز یکی از خدمات قالیشویی افرا میباشد که نحوه شستشو با فرش ها متفاوت است و توصیه میگردد با قیمت کمتری آن را به قالیشویی بسپارید.
جارو برقی زدن قالی ها قبل از سپردن به قالیشویی

جارو زدن فرش قبل از قالیشویی

/
مرحله ابتدایی شستشوی هر فرشی خاک ربایی و گرد گیری است، پس حتما روش صحیح جارو زدن قبل ار قالیشویی را بدانید.
لکه برداری از فرش ها به کمک قالیشویی

لکه برداری از فرش ها به کمک قالیشویی

/
اولین قدم در مرحله لکه برداری از فرش تشخیص نوع لکه می باشد. پس از تشخیص نوع لکه، کارشناسان با توجه به نوع فرش دستباف یا ماشینی.
دارکشی فرش دستباف چیست؟

دارکشی فرش برای رفع کجی فرش

/
دارکشی فرش به این منظوراست که فرش دستباف بسیار ظریف است و و اگر با مراعات با آن رفتار نکنیم دچار کجی میشود که این عمل برای رفع کجی فرش انجام میشود.
درچه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ میدهد؟

درچه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ میدهد؟

/
پوسیدگی فرش در همه فرش ها ممکن است اتفاق بیافتد که منجر به پارگی فرش شده و در قالیشویی ها روشهای مختلقی برای ترمیم و رفع این مشکل وجود دارد.
روش های شستشوی مبلمان در قالیشویی ها به چه صورت است؟

شستشوی مبل در قالیشویی

/
شستشوی مبلمان یکی دیگر از خدمات قالیشویی میباشد که به روش های خشکشویی مبلمان صورت میگیرد ولی باید بدانیم که چه جنس مبلهایی برای شستشو مناسب است.
علت زرد شدن ریشه های فرش

رفع زرد شدن ریشه فرش بعد از قالیشویی

/
زرد شدن ریشه فرش ممکن است بعد ازشستشوی فرش رخ دهد، که علت اصلی آن استفاده از مواد شوینده نامناسب است که جهت رفع زردی ریشه فرش این مقاله را بخوانید.
چرا بید زدگی فرش رخ می دهد؟

بید فرش چیست و چگونه به وجود می آید؟

/
بید زدگی فرش و بید فرش یکی از مشکلات رایج برای فرش های دستباف است که روش های برای جلوگیری از بید زدگی فرش، در این مقاله آمده است.
چرا ممکن است فرش ها بعد از قالیشویی چروک شوند؟

چرا ممکن است بعد از قالیشویی چروک و شکستگی فرش رخ دهد؟

/
اغلب شکستگی فرش و چروک فرش بعد از شستشو اتفاق میافتد، برای رفع شکستگی فرش و از بین بردن چروک های فرش روش هایی از طرف کارشناسان اعلام میگردد.
قالیشویی های مجاز برای شستشوی قالی های ابریشمی

شستشوی فرش ابریشمی طبیعی دستباف

/
پیشنهاد می گردد برای شستشوی فرش ابریشمی طبیعی دستباف از خدمات قالیشویی های مجاز استفاده نمایید که در صورتی که آسیب ببینید، خدمات گارنتی داشته باشد.
آیا تابلو فرش های دستباف خود را به قالیشویی بدهیم؟

آیا شستشوی تابلو فرش های خود را به قالیشویی بدهیم؟

/
شستشوی تابلو فرش دستباف و ماشینی بسیار مهم است و اینکه چطور آن ها را شستشو دهیم هم میتوانیم به روش های خانگی بشوریم و یا اینکه از قالیشویی.
خدمات شیرازه دوزی قالی

خدمات شیرازه دوزی قالی

/
شیرازه دوزی فرش یا لبه دوزی فرش ماشینی برای ترمیم لبه های فرش به سه روش متصل، منفصل و شیرازه دوزی حصیری صورت می گیرد.
بهترین زمان شستشو قالی ها در قالیشویی ها

بهترین زمان شستشو قالی ها در قالیشویی ها

/
از جمله پارامترهایی که در کیفیت وسلامت شستشوی فرش تاثیر گذار می باشد بهترین زمان شستشو قالی می باشد. فرش شسته شده در معرض اسیب پوسیدگی می باشد.
چه زمانی نیاز به رفوگری فرش در قالیشویی داریم؟

رفوگری فرش در قالیشویی

/
رفوگری فرش در قالیشویی ها جهت رفو فرش های دستباف و ماشینی آسیب دیده مانند فرش های سوخته، بید زده و پاره شده صورت میگیرد.
پودر مخصوص قالیشویی کدام است؟

پودر قالیشویی

/
از بهترین مواد شوینده برای شستن فرش، علاوه بر آب به پودرقالیشویی مخصوص می توان اشاره نمود. مواد شوینده قالیشویی نقش فراوانی در شستشوی آن دارد.
مزایای استفاده از قالیشویی

مزایای استفاده از قالیشویی

/
از مزایای استفاده از قالیشویی ها به خدمات آنها می توان اشاره کرد. خدماتی مانند رفوگری، پرداختکاری، لکه بری، اعلاشویی، از جمله کارهایی است.
فواید چرم دوزی فرش دستباف

چرم دوزی فرش

/
چرم دوزی فرش دستباف مراحل و ابزار خاص خود را می طلبد. ابزار لازم مخصوص این کار همانطور که قابل حدس می باشد سوزن، نخ مخصوص چرم دوزی چرم است.
ترفند قالیشویی برای قاطی نشدن رنگ فرش دستباف

قاطی شدن رنگ فرش های دستباف در اثر شستشو

/
اصولا شستشوی فرش دستباف کاری حرفه ای است و نیاز به تجربه دارد قالیشویی های مجاز برای جلوگیری از قاطی شدن رنگ فرش دستباف از روش قلم زنی استفاده میکنند.
قالیشویی فرش های فانتزی

شستشوی فرش فانتزی

/
شستشوی فرش فانتزی را هم مانند فرش های سنتی هم می توان در منزل انجام داد و هم می توان به قالیشویی های مجاز سپرد.
سفارش شستشوی موکت به قالیشویی

شستشوی موکت

/
شستشوی موکت برای موکت های چسبیده به زمین شستشوی موکت در محل انجام میشود و برای موکت هایی که جدا میشوند به کارخانه برده میشوند.
قالیشویی و پرداخت قالی های دستباف

پرداخت فرش دستباف

/
پرداخت فرش به معنی گرفتن اضافه پرز، گره ها توسط قیچی و کوتاه کردن ارتفاع آنها متناسب با رج شمار فرش می باشد و برای فرش های دستباف مناسب است.
قالیشویی با اصول مذهبی

آیا قالیشویی فرش نجس را پاک میکند؟

/
آیا قالیشویی فرش نجس را پاک میکند؟ برای شستشوی فرش نجس به اصول مذهبی از قالیشویی با اصول اسلامی استفاده کنید.
چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟

چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟

/
چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟ فرش ها و قالی ها همواره در معرض گرد و خاک و کثیفی هستند. با شستشویی متناوب و صحیح می توان.
اعلاشویی به چه معناست؟

اعلاشویی فرش

/
اعلاشویی نیز به معنای شستشویی برتر و بالاتر با استفاده از دستگاه  قالیشویی مخصوص، مواد و شامپوهای ویژه می باشد.
انواع روش های قالی شویی

انواع روش های قالیشویی

/
انواع روش های قالی شویی وجود دارد. بسته به نوع بافت فرش دستی یا ماشینی، روش های قالشویی متفاوت می باشد. کارشناسان، باتوجه به عواملی مانند.
روش های ترمیم ریشه فرش در قالیشویی

ترمیم ریشه فرش در قالیشویی

/
ترمیم فرش بسته به نوع فرش، دست بافت یا ماشینی متفاوت می باشد. بدیهی است که ترمیم ریشه فرش های دستبافت کاملا دستی در قالیشویی صورت می گیرد.
پاک کردن لکه خون از فرش

پاک کردن لکه خون خشک شده از فرش

/
برای پاک کردن لکه خون از فرش هم میتوانید از خدمات قالیشویی استفاده کنید و هم اینکه به روش خانگی برای خون خشک شده استفاده کنید.
پرزگیری فرش قبل از شست و شو

پرزگیری فرش قبل از قالیشویی

/
پرزگیری فرش در قالیشویی بعد از خاک گیری انجام میشود که فرش در سالن شستشو پرداخت و پرز گیری می شود. برای از بین بردن پرز فرش در منزل می توانید.
آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟

آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟

/
برای از بین بردن لکه چای روی فرش روشهای سنتی وجود دارد که در منزل میتوان انجام داد مانند استفاده از ماده لکه پاک کن.
آیا قالیشویی با بخار امکان پذیر است؟

شستشوی فرش با بخارشوی

/
شستن فرش با بخارشوی خانگی از روش هایی است که کاملا گرد و خاک را از آن دور میکند ولی باید نحوه شستشوی فرش با بخارشوی را بدانید که آسیبی به فرش رخ ندهد.
مراحل قالیشویی فرش های مختلف

مراحل قالیشویی فرش های مختلف

/
مراحل قالیشویی فرش های دستباف و ماشینی با توجه به لکه و یا الیاف آن ها متفاوت است و با استفاده از دستگاه های جدید این مراحل متفاوت است.
دستگاه های مکانیزه ی قالیشویی کدامند ؟

دستگاه قالیشویی

/
دستگاه قالیشویی که کارخانه ساخت دستگاه قالیشویی هم در خارج از کشور است و هم در داخل که ابتدا برای خرید دستگاه قالیشویی انواع آن را بدانید.
خدمات گارانتی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها

گارانتی قالیشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش

/
هر قالیشویی معتبری میبایست خدمات گارانتی قایشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها داشته باشد که در این مقاله موارد مورد استفاده از این گارانتی را میخوانیم.
چگونه به کمک قالیشویی خانگی از شر لکه های فرش قوی خلاص شویم؟

روش های قالیشویی خانگی به کمک دستگاه و حلال ها

/
برای از بین بردن چه لکه هایی از قالیشویی خانگی استفاده کنیم و با استفاده از دستگاه قالیشویی خانگی و حلال های موجود برای بین بردن لکه ها.
‎‌چطور یک قالیشویی مورد اعتماد پیدا کنیم ؟

روش های استعلام قالیشویی مجاز

/
ممکن است برای شما پیش آمده باشد که از خود بپرسید به کدام قالیشویی اعتماد کنیم و استعلام قالیشویی مجاز انجام بدهیم تا برای فرش هایمان مشکلی پیش نیاید.