اتوکشی فرش

اتو کشی فرش چیست و چه زمانی نیاز به اتو کشی فرش داریم ؟

/
اتو کشی فرش از خدمات قالیشویی میباشد که ممکن است بعضی از فرش ها بر اثر لول شدن یا شستشو تا خورده شود و چروک شود که در این صورت اتوکشی فرش صورت میگرید.
شستن صندلی ماشین به روش خشکشویی

شستشوی صندلی ماشین به روش خشکشویی

/
شستشوی صندلی ماشین از مواردی است که به صورت مکرر برای جلوگیری از نشست گرد و غبار صورت گیرد. شستشوی صندلی ماشین به روش خشکشویی از خدمات قالیشویی افرا میباشد.
چگونه لکه بر مبل خانگی بسازیم؟

چگونه لکه بر مبل خانگی بسازیم؟

/
لکه بر مبل خانگی برای برطرف کردن لکه های مبلمان در منزل به روش های مختلفی ساخته میشود ولی بسته به نوع لک به وجود آمده در مبلمان شما میتواند متفاوت باشد.
انواع شستشوی فرش ماشینی بسته به نوع تار و پود آن ها

شستشوی فرش ماشینی

/
شستشوی فرش ماشینی از شایع ترین و پرسفارش ترین کار ها میباشد که اکثردر هر خانه ای شاهد فرش ماشینی هستیم و همانطور که میدانید انواع فرش های ماشینی وجود دارد.
شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف

/
شستشوی فرش دستباف به دلیل حساس بودن فرش های دستباف از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا ممکن است فرش های دستباف در شستشو رنگ قاطی کند.
آموزش شستشوی مبل پارچه ساتن در منزل

آموزش شستشوی مبل پارچه ساتن در منزل

/
شستشوی مبلمان در منزل باعث زیبا جلوه دادن فضای خانه می شود و هم چن…

پاک کردن لکه شکلات از روی مبل

/
حتما برای شما که بچه کوچک در منزل دارید پیش آمده است که با لکه های کاکائو روی مبل به مواجعه شوید ، روش های پاک کردن لکه شکلات از روی مبل را بخوانید.
پاک کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش

پاک کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش

/
اگر به هر دلیلی این لکه ها در فرش شما ایجاد شد، نگران نباشید راهکارهایی برای پاک کردن لکه های ماژیک و مداد شمعی از روی فرش وجود دارد.
روش های پاک کردن لکه آدامس از روی فرش

روش های پاک کردن لکه آدامس از روی فرش

/
پاک کردن لکه آدامس از فرش در منزل روش های مختلفی از جمله استفاده از یخ ، روغن و سرکه امکان پذیر است که علاوه بر آن میتوانید از حلال ها هم استفاده کنید.

فعالیت قالیشویی افرا در دوران کرونا

/
نحوه فعالیت و خدمت رسانی قالیشویی در دوران کرونا وقرنطینه به منظور حفظ بهداشت و شستشوی فرش ها و ضد عفونی کردن آن ها برای جلوگیرری از شیوع ویروس.
انواع کاور ریشه فرش در قالشویی

انواع کاور ریشه فرش در قالیشویی

/
ریشه های فرش عضو مهمی از فرش ها میباشد که نیاز به مراقبت دارد که این مراقبت با کاور ریشه فرش صورت میگیرد که سه نوع دارد، پلاستیکی ، توری و پارچه ای.

خدمات آنتی باکتریال قالیشویی برای ضدعفونی کردن فرش

/
خدمات آنتی باکتریال برای ضدعفونی کردن فرش ها در کارخانه اتوماتیک افرا چون با دستگاه ها شستشو میشوند بدون دخالت دست است و کاملا آنتی باکتریال است.
نحوه مو گیری فرش

نحوه موگیری فرش در منزل

/
یکی از مشکلاتی که همیشه هنگام تمیز کردن فرش ها و موکت ها وجود دارد، موگیری فرش میباشد.موی انسان به طور روزانه بین صد تا صدو پنجاه عدد میریزد.
فرش اکریلیک چیست و نوع قالیشویی آن چه فرقی دارد؟

فرش اکریلیک چیست و نوع قالیشویی آن چه فرقی دارد؟

/
یکی از انواع فرش های ماشینی موجود در بازار فرش اکریلیک می با…
5 اشتباه مهم قالیشویی و شستشوی فرش

۵ اشتباه مهم قالیشویی و شستشوی فرش

/
شستشوی فرش یکی از کارهای اساسی و ضروری هر منزلی می باشد. ولی ممکن است به شکل وسواس باشد که از این رو در این مقاله 5 تا از اشتباهات قالیشویی را ذکر کنیم.
اطلاعیه از ثابت ماندن نرخ قیمت قالیشویی ها در شب عید 99

اطلاعیه از ثابت ماندن نرخ قیمت قالیشویی ها در شب عید ۹۹

/
آخرین اخبار از قیمت قالیشویی 99 به گفته مدیر اتحادیه قالیشویان تهران قرار است هیچ درصدی به قیمت های قبلی افزایش نیابد و طبق قیمت های سال پیش باشد.
شتشوی انواع تشک خوشخواب در قالیشویی افرا

شستشوی انواع تشک خوشخواب

/
شستشوی تشک خوشخواب از معضلات خانم های خانه دار است به این دلیل که تشک های خوشخواب سنگین هستند و نیاز دارند به روش صحیح شستشو شوند.
تاثیر قیمت و خدمات قالیشویی بر اساس انواع فرش ها

تاثیر قیمت و خدمات قالیشویی بر اساس انواع فرش ها

/
بهتر است قبل از تماس با قالیشویی ، نوع فرش خود را بشناسید.انواع فرش ها بر اساس جنس و تراکم هم دستباف و هم ماشینی متفاوت است که نوع خدمات نیز فرق خواهد کرد.
قالیشویی سنتی بهتر است یا اتوماتیک ؟

قالیشویی سنتی بهتر است یا اتوماتیک ؟

/
قالیشویی سنتی در قدیم با استفاده از دستگاه های خاص خود صورت میگرفت که با دستگاههای اتوماتیک تفاوت دارد این سوال پیش میاید که کدام قالیشویی بهتر است ؟
در قالیشویی فرش هایی که لکه لوازم ارایش دقت داشته باشید

پاک کردن لکه لوازم آرایش از فرش

/
لک لوازم آرایش روی فرش از شایع ترین لک هایی است که در هر خانه ای ممکن است رخ بدهد، نحوه پاک کردن لکه لوازم آرایش از فرش به روش خانگی و قالیشویی متفاوت است.
سفارش قالیشویی فرش چرمی

سفارش قالیشویی فرش چرمی

/
ی از سوالاتی که در قالیشویی ها پرسیده میشود این است که برای شستشوی فرش های چرمی را به قالیشویی اعتماد کنیم و نحوه شستشوی آن ها به چه صورت است ؟
قالیشویی با مواد نانو چطور ممکن است ؟

قالیشویی با مواد نانو چطور ممکن است ؟

/
قالیشویی با مواد نانو به این معناست که قالی ها با مواد خاصی شستشو میشود که دیگر لکه ای در آن ایجاد نمیشود این مواد خاص میتواند شامپو فرش نانو باشد.
قالیشویی در پردیس

قالیشویی در پردیس

/
قالیشویی افرا شعبه جدید خود را برای شهروندان شهر جدید پردیس افتتاح کرده است. اگر دنبال قالیشویی در پردیس هستید با شماره های شعبه پردیس تماس بگیرید.
پنج توصیه کارشناسان قالیشویی برای سالم نگه داشتن فرش ها

۵ توصیه کارشناسان قالیشویی برای سالم نگه داشتن فرش ها

/
به توصیه کارشناسان قالیشویی که در اینجا 5 توصیه نوشته شده که به کمک آن ها میتوانیم در حفظ و نگهداری فرش های دستباف و ماشینی کوشا باشیم.
قالیشویی و احتمال آسیب به فرش

قالیشویی و احتمال آسیب به فرش

/
یکی از سوالاتی که ذهن همه ی خانم های خانه دار را در برگیرد ، این است که آسیب به فرش در حین قالیشویی اگر رخ بدهد چه بابد کرد و چه تضمینی وجود دارد.
دو روش موثر برای قالیشویی فرش های سفید و روشن

دو روش موثر برای قالیشویی فرش های سفید و روشن

/
فرش های سفید و روشن در معرض لک شدن زیادتری هستند از این رو قالیشویی ها به روش سفید شویی برای رفع این مشکل اقدام میکنند و این روش را سفید شویی میگویند.
سطح درآمد قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد ؟

سطح درآمد قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد ؟

/
از دید کارشناسان در کسب و کار قالیشویی ، درآمد قالیشویی بر اساس یک سری فاکتورها روشن میشود ، این فاکتورها شامل نوع خدمات و زمان سفارشات است.
از تخفیف سایت قالیشویی افرا مطلع گردید

تخفیف سایت قالیشویی افرا

/
تخفیف قالیشویی 20 درصدی روی کل فاکتور شما با سفارش در وب سایت افرا امکان پذیر است و همچنین برای مشتریان خود تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است.
تجهیزات لازم و مورد نیاز برای ساخت قالیشویی

تجهیزات لازم و مورد نیاز برای ساخت قالیشویی

/
اگر میخواهید کسب و کار قالیشویی راه اندازی کنید حتما از کارشناسان قالیشویی های با سابقه قبل از شروع تجهیزات قالیشویی مورد نیاز اولیه را بررسی کنید.
مراحل راه اندازی قالیشویی

مراحل راه اندازی قالیشویی

/
قبل از هر چیز چنانچه تصمیم به راه اندازی قالیشویی را دارید می بایست خودتان را از لحاظ شخصیتی و توان جسمی و روحی ارزیابی نمایید.
نحوه صحیح تا کردن فرش ها ی ماشینی و دستباف

نحوه صحیح تا کردن و لول کردن فرش ها در قالیشویی

/
یکی از مسائلی که در خصوص انواع فرش ها همواره در میان است نحوه جابجایی و نحوه صحیح تا کردن فرش ها می باشدکه به کارکنان قالیشویی حتما آموزش داده میشود.
با سوختگی فرش چه کنیم؟

آیا قالیشویی سوختگی فرش را برطرف میکند؟

/
سوختگی فرش یکی از آسیب های مهم و تقریبا غیرقابل بازگشت به فرش، می باشد.اگر سوختگی کوچک باشد تا حدودی به اندازه ته یک استکان به شرط انکه زیاد عمیق نباشد.
روش های نگهداری از فرش دستباف برای افزایش طول عمر به توصیه قالیشویی افرا

روش های نگهداری از فرش دستباف به توصیه کارشناسان قالیشویی

/
فرش های دستباف نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است در این مقاله نکاتی مهم برای نگهداری از فرش دستباف نوشته شده است.
چه موقع نیاز به خشکشویی فرش داریم؟

خشکشویی فرش بهتر است یا قالیشویی ؟

/
خشکشویی فرش را قطعا بسیاری از شما کلمه را شنیده اید. خشکشویی فرش در حقیقت شستشویی سریع و موضعی برای فرش هایی که از لحاظ بهداشتی تمیز هستند .
مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی ها ی مکانیزه به چه صورت است؟

مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی ها ی مکانیزه به چه صورت است ؟

/
پرسشی که همواره بعد از دانستن تعرفه قیمت شستشوی قالی ذهن مشتری را درگیر می نماید، زمان تحویل فرش ها در قالیشویی های مکانیزه میباشد.
علت بوی بد فرش بعد از قالیشویی

علت بوی بد فرش بعد از قالیشویی

/
علت بوی بد فرش بعد از شستشو می تواند یا به علت کف گیری نامناسب که سبب باقی ماندن مواد شوینده در فرش می شود و یا خشک نشدن کامل فرش باشد.
آیا مبل های چرمی با دستگاه بخار قابل شستشو هستند ؟

آیا مبل های چرمی با دستگاه بخار قابل شستشو هستند ؟

/
شستشوی مبلمان چرمی با دستگاه بخار و کف امکان پذیر نمیباشد زیرا پارگی صورت میگیرد از این رو برای شستشوی مبلمان چرمی در منزل و خانگی است.
آیا استفاده از شامپو فرش به آن آسیب نمی رساند؟

آیا استفاده از شامپو فرش برای قالیشویی مناسب است ؟

/
یکی از روش هایی قالیشویی که قبلا هم گفته شد ، استفاده از شامپو فرش می باشد. خانم های خانه داری استفاده از شامپو فرش را دارند اغلب کار بیهوده میدانند.
تفاوت گبه با فرش های معمولی

تفاوت قالیشویی گبه و خرسک با فرش های معمولی

/
مطمنا بسیاری از شما هنگام خریدن قالی و فرش کلمه خرسک و گبه را از زبان فروشنده را شنیده اید و ما در قالیشویی ها سفارش فرش های گبه را زیاد داریم .
روش های شستشوی پتو در کارخانه قالیشویی

روش های شستشوی پتو در کارخانه قالیشویی

/
شستشوی پتو نیز یکی از خدمات قالیشویی افرا میباشد که نحوه شستشو با فرش ها متفاوت است و توصیه میگردد با هزینه کمتری ان را به قالیشویی بسپارید.
جارو برقی زدن قالی ها قبل از سپردن به قالیشویی

جارو برقی زدن قالی ها قبل از سپردن به قالیشویی

/
برای نگهداری از فرش های خانه یمان به ویژه دستباف باید هفته ای یک یا سه بار جارو بزنیم و باید در این زمینه روش صحیح جارو زدن قالی ها را بدانیم.
لکه برداری از فرش ها به کمک قالیشویی

لکه برداری از فرش ها به کمک قالیشویی

/
در قالیشویی ها اولین قدم در مرحله لکه برداری فرش تشخیص نوع لکه می باشد. پس از تشخیص نوع لکه، کارشناسان با توجه به نوع فرش دستباف یا ماشینی.
دارکشی فرش دستباف چیست؟

دارکشی فرش دستباف چیست؟

/
دارکشی فرش به این منظور انجام می شود که فرش دستباف بسیار ظریف است و و اگر با مراعات با آن رفتار نکنیم دچار کجی میشود که از خدمات قالیشویی است.
درچه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ میدهد؟

درچه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ میدهد؟

/
پوسیدگی فرش در همه فرش ها ممکن است اتفاق بیافتد که منجر به پارگی فرش شده و در قالیشویی ها روشهای مختلقی برای ترمیم و رفع این مشکل وجود دارد.
روش های شستشوی مبلمان در قالیشویی ها به چه صورت است؟

روش های شستشوی مبلمان در قالیشویی

/
شستشوی مبلمان یکی دیگر از خدمات قالیشویی میباشد که به روش های خشکشویی مبلمان صورت میگیرد ولی باید بدانیم کع چه جنس مبلهایی برای شستشو مناسب است.
علت زرد شدن ریشه های فرش

علت زرد شدن ریشه های فرش بعد از قالیشویی

/
از جمله مشکلاتی که پس از شستشو ممکن است برای فرش شسته شده پیش بیاید، زرد شدن ریشه های فرش می باشد. روش های مختلفی برای حل این مشکل در قالیشویی وجود دارد.
چرا بید زدگی فرش رخ می دهد؟

چرا بید زدگی فرش رخ می دهد؟

/
یکی از خدماتی که در قالیشویی ها ی مجاز صورت می گیرد، رفوگری فرش های بید زده و آسیب دیده می باشد. ممکن است بید خوردگی از روی قالی، یا از هر دو طرف آن باشد.
چرا ممکن است فرش ها بعد از قالیشویی چروک شوند؟

چرا ممکن است فرش ها بعد از قالیشویی چروک شوند؟

/
اغلب چروک فرش بعد از شستشو اتفاق میافتد. فرش ها پس از شستشو مانند لباس ها، چروک شده و از حالت سفتی و راقی خارج می گردد.برای رفع این مشکل چه باید کرد ؟
قالیشویی های مجاز برای شستشوی قالی های ابریشمی

قالیشویی های مجاز برای شستشوی قالی های ابریشمی

/
پیشنهاد می گردد برای شستشوی قالی های ابریشمی از خدمات قالیشویی های مجاز استفاده نمایید. اگر فرش ابریشمی شامل اسیبی مانند سوختگی، پارگی، لکه و... می بایست.
آیا تابلو فرش های دستباف خود را به قالیشویی بدهیم؟

آیا شستشوی تابلو فرش های خود را به قالیشویی بدهیم؟

/
تابلو فرش ها ممکن است در هر خانه ی ایرانی وجود داشته باشد ولی اینکه چطور آن ها را شستشو دهیم هم میتوانیم به روش های خانگی بشوریم و یا اینکه از قالیشویی.
خدمات شیرازه دوزی قالی

خدمات شیرازه دوزی قالی

/
شیرازه دوزی فرش یا لبه دوزی به سه روش متصل، منفصل و شیرازه دوزی حصیری صورت می گیرد.ابزار مناسب این کار خامه متناسب با رنگ قالی، سوزن و نخ چرم دوزی است.
بهترین زمان شستشو قالی ها در قالیشویی ها

بهترین زمان شستشو قالی ها در قالیشویی ها

/
ز جمله پارامترهایی که در کیفیت وسلامت شستشوی فرش تاثیر گذار می باشد زمان مناسب شستشو می باشد. فرش شسته شده در معرض اسیب پوسیدگی می باشد.
چه زمانی نیاز به رفوگری فرش در قالیشویی داریم؟

چه زمانی نیاز به رفوگری فرش در قالیشویی داریم؟

/
رفوگری فرش در قالیشویی ها جهت رفو فرش های دستباف و ماشینی آسیب دیده مانند فرش های سوخته ، بید زده و پاره شده صورت میگیرد و قیمت بر حسب نوع آسیب دیدگی است.
پودر مخصوص قالیشویی کدام است؟

پودر مخصوص قالیشویی چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

/
از مواد مورد نیاز جهت شستشوی قالی، علاوه بر آب به پودر مخصوص قالیشویی می توان اشاره نمود. مواد شوینده قالیشویی نقش فراوانی در شستشوی ان دارد.
مزایای استفاده از قالیشویی

مزایای استفاده از قالیشویی

/
از مزایای استفاده از قالیشویی ها به خدمات آنها می توان اشاره کرد. خدماتی مانند رفوگری، پرداختکاری، لکه بری، اعلاشویی، از جمله کارهایی است.
فواید چرم دوزی فرش دستباف

حتما به قالیشویی بسپارید از خدمات چرم دوزی پشت فرش دستباف استفاده کند.

/
چرم دوزی فرش دستباف مراحل و ابزار خاص خود را می طلبد. ابزار لازم مخصوص این کار همانطور که قابل حدس می باشد سوزن، نخ مخصوص چرم دوزی چرم طبیعی یا مصنوعی است.
ترفند قالیشویی برای قاطی نشدن رنگ فرش دستباف

قاطی شدن رنگ فرش های دستباف در اثر شستشو

/
اصولا شستشوی فرش دستباف کاری حرفه ای است و نیاز به تجربه دارد قالیشویی های مجاز برای جلوگیری از قاطی شدن رنگ فرش دستباف از روش قلم زنی استفاده میکنند.
قالیشویی فرش های فانتزی

قالیشویی فرش های فانتزی

/
قالیشویی فرش های فانتزی را هم مانند فرش های سنتی هم می توان در منزل انجام داد و هم می توان به قالیشویی های مجاز سپرد. قالیشویی افرا آماده سرویس دهی می باشد.
آیا موکت های خود را به قالیشویی بدهیم؟

سفارش شستشوی موکت به قالیشویی

/
شستشوی موکت به دو روش هم در منزل و هم در کارخانه قالیشویی صورت میگیرد. از خدمات قالیشویی افرا شستشوی موکت به دو روش ذکر شده است.
قالیشویی و پرداخت قالی های دستباف

عملیات پرداخت فرش دستباف

/
پرداخت قالی به معنی گرفتن اضافه پرز، گره ها توسط قیچی و کوتاه کردن ارتفاع آنها متناسب با رجشمار فرش می باشد. پرداخت قالی ها در مناطق مختلف کشور.
قالیشویی با اصول مذهبی

قالیشویی با اصول مذهبی

/
اینکه لکه های فرش به خوبی تمیز شوند و درصورت نجسی در فرش، نجسی از بین برود،در این صورت قالیشویی با اصول مذهبی صورت میگیرد.
چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟

چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟

/
چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟ فرش ها و قالی ها همواره در معرض گرد و خاک و کثیفی هستند. با شستشویی متناوب و صحیح می توان.
اعلاشویی به چه معناست؟

اعلاشویی به چه معناست؟

/
فرق عمده شستشوی معمولی با اعلاشویی در نوع استفاده از مواد شوینده می باشد. در اعلاشویی، از مایع جهت شستشو استفاده می نمایند. مزیت استفاده از مایع.
انواع روش های قالی شویی

انواع روش های قالی شویی

/
انواع روش های قالی شویی وجود دارد. بسته به نوع بافت فرش دستی یا ماشینی، روش های قالشویی متفاوت می باشد. کارشناسان، باتوجه به عواملی مانند.
روش های ترمیم ریشه فرش در قالیشویی

روش های ترمیم ریشه فرش در قالیشویی

/
روش های ترمیم فرش بسته به نوع فرش، دست بافت یا ماشینی متفاوت می باشد. بدیهی است که ترمیم ریشه فرش های دستبافت کاملا دستی در قالیشویی صورت می گیرد.
تفاوت پاک کردن لکه خون از فرش در منزل با قالیشویی

تفاوت پاک کردن لکه خون از فرش در منزل با قالیشویی

/
گاهی اوقات تلاش برای پاک کردن لکه خون از فرش منجر به گسترش خون در سطح وسیع تری از فرش می شود که با این اوصاف قالیشویی انتخاب بهتری است.
پرزگیری فرش قبل از شست و شو

پرزگیری فرش قبل از قالیشویی

/
پرزگیری فرش در قالیشویی بعد از خاک گیری انجام میشود که فرش در سالن شستشو پرداخت و پرز گیری می شود. برای از بین بردن پرز فرش در منزل می توانید.
آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟

آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟

/
برای از بین بردن لکه چای مانده روی فرش روشهای سنتی وجود دارد که در منزل میتوان انجام داد مانند استفاده از ماده لکه پاک کن یا استفاده از جوش شیرین.
آیا قالیشویی با بخار امکان پذیر است؟

شستن فرش با بخارشوی

/
شستن فرش با بخارشوی از روش هایی است که کاملا گرد و خاک را از آن دور میکند ولی باید نحوه شستشن فرش با بخارشوی را بدانید که آسیبی به فرش رخ ندهد.
مراحل قالیشویی فرش های مختلف

مراحل قالیشویی فرش های مختلف

/
اصول مراحل قالیشویی فرش های دستباف و ماشینی با توجه به لکه و یا الیاف آن ها متفاوت است و با استفاده از دستگاه های جدید این مراحل متفاوت تر شده است.
دستگاه های مکانیزه ی قالیشویی کدامند ؟

دستگاه قالیشویی

/
دستگاه قالیشویی انواع دارد که کارخانه ساخت دستگاه قالیشویی هم در خارج از کشور است و هم در داخل که باید ابتدا برای خرید دستگاه قالیشویی انواع آن را بدانید.
خدمات گارانتی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها

خدمات گارانتی قالیشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها

/
هر قالیشویی معتبری میبایست خدمات گارانتی قایشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها داشته باشد که در این مقاله موارد مورد استفاده از این گارانتی را میخوانیم.
چگونه به کمک قالیشویی خانگی از شر لکه های فرش قوی خلاص شویم؟

روش های قالیشویی خانگی به کمک دستگاه و حلال ها

/
برای از بین بردن چه لکه هایی از قالیشویی خانگی استفاده کنیم و قالیشویی خانگی با دستگاه و حلال های موجود برای برخی از لکه ها که در این مقاله ذکر میشود.
‎‌چطور یک قالیشویی مورد اعتماد پیدا کنیم ؟

روش های استعلام قالیشویی مجاز و مورد اعتماد

/
ممکن است برای شما پیش ۀمده باشد که از خود بپرسید به کدام قالیشویی اعتماد کنیم و استعلام قالیشویی مجاز انجام بدهیم تا برای فرش هایمان مشکلی پیش نیاید.