پاک کردن لکه شیر از فرش

پاک کردن لکه شیر از فرش

/
پاک کردن لکه شیر از فرش راهکارهایی دارد که برای رفع آن دو راهکاردر این مقاله در نظر گرفتیم و همچنین برای رفع بوی بد شیر روی فرش هم راهکارهایی وجود دارد.
شستشوی فرش ترکی

شستشوی فرش ترکی

/
فرش ترکی نوعی فرش ماشینی است که دارای طرح های جذابی شبیه به فرشهای دستباف ایرانی است از این رو شستشوی فرش ترکی به روش صحیح باید باشد.
شست و شوی فرش شگی یا پرز بلند

شستشوی فرش شگی یا پرز بلند

/
فرش شگی نوعی فرش با پرزهای بلند تر از حد نرمال است که تار و پودی متفاوت با قالی های دیگر دارد به این دلیل شستشوی فرش شگی یا پرز بلند متفاوت است.
شستشوی گلیم دستباف

شستشوی گلیم دستباف

/
گلیم های دستباف به دلیل حساسیت بالا در رنگ و بافت نیاز به شستشوی با دقت بالایی دارند از این رو برای شستشوی گلیم دستباف نحوه ی خاصی باید در نظر گرفت.
شستشوی فرش آشپزخانه

شستشوی فرش آشپزخانه

/
فرش آشپزخانه در معرض کثیفی بیشتری نسبت به فرش های دیگر است از این رو شستشوی فرش آشپزخانه به دلیل چربی که دارد بهتر و با مواد بیشتری باید شستشو شود.
غبارگیری فرش

روشهای غبارگیری فرش

/
غبارگیری فرش از عملیات واجب برای فرش هایی است که غبار و خاک دیده اند که به دو روش دستی وماشینی صورت میگیرد که بستگی به نوع فرش دارد.
شستشوی روفرشی

شستشوی روفرشی

/
روفرش های مختلفی در بازار وجود دارد که از فرش های شما در برابر آسیب ها محافطت میکنند، از این رو شستشوی روفرشی را باید جدی بگیریم.
شستشوی فرش لاکی

شستشوی فرش لاکی

/
فرشهای لاکی از فرشهای دستباف قدیمی می‌باشند که احتمال رنگ دهی بالایی دارند از این رو برای شستشوی فرش های لاکی بهترین روش باید اجرا شود.
نکات مهم برای افزایش طول عمر فرش

نکات مهم برای افزایش طول عمر فرش

/
برای افزایش طول عمر فرش هایتان به خصوص فرش های دستباف باید نکاتی را بدانید که در این مقاله سعی کردیم نکاتی را در رابطه با افزایش طول عمر فرش داشته باشیم.
عیوب فرش دستباف

آشنایی با عیوب فرش های دستباف

/
از عیوب فرش های دستباف میتوان کج بودن آن را نام برد و موارد دیگر که در این مقاله ذکر شده و همچنین راه کارهایی برای اصلاح عیوب فرش دستباف ذکر شده است.
کمرنگ شدن فرش

کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو

/
مشکل کمرنگ شدن فرش بر اثر شستشو برای فرش های قدیمی و پوسیده ممکن است پیش بیاید که ما در این مقاله سعی کردیم ازعواملی که باعث کمرنگ شدن فرش میشود، بگوییم.
چرک مرد شدن فرش

با چرک مرد شدن فرش چه کنیم؟

/
چنانچه خودتان در منزل اقدام به شستشوی فرش با شامپو فرش ماشینی کنید اگر این کار سرسری انجام شود باعث چرک مردگی فرش شما خواهد شد.
پارگی شیرازه فرش

پارگی شیرازه فرش چه زمانی رخ می دهد؟

/
پارگی شیرازه فرش به علت پوسیدگی فرش رخ میدهد که شکل نامناسبی برای فرش به وجود میاورد که روش های مختلفی برای ترمیم پارگی شیرازه فرش وجود دارد.
شستشوی ریشه فرش در منزل

شستشوی ریشه فرش در منزل

/
برای شستشوی ریشه فرش در منزل باید ابتدا انواع ریشه فرش را بشناشید و بعد برای شستشوی آن اقدام کنید، شستشوی ریشه فرش باید اصولی باشد که به آن آسیب نزند.
پاک کردن لکه آبمیوه از فرش

پاک کردن لکه آبمیوه از فرش ماشینی

/
پاک کردن لکه آبمیوه از فرش به دلیل رنگ دهی فرش بسیار حساس است به خصوص فرش های دستباف به این خاطر روش های پاک کردن لکه آبمیوه از فرش مهم است.
انبار کردن فرش

انبار کردن فرش به روش صحیح

/
انبار کردن فرش به روش صحیح باید باشد تا فرش های شما آسیب نبیند، مخصوصا فرش های دستباف ولی فرش های ماشینی به دلیل اینکه زیاد انبار میشود باید اصولی باشد.
پاک کردن لکه شمع از فرش

پاک کردن لکه شمع از فرش

/
پاک کردن لکه شمع از فرش، روش های خانگی دارد که اگر با این روش نتوانستید برطرف کنید، از خدمات قالیشویی برای پاک کردن لکه شمع و پارفین خشک شده، استفاده کنید.
بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی برای کجاست؟

/
بهترین فرش ماشینی برای کدام برند است و برای کدام شهر است و ویژگی های بهترین فرش ماشینی از نظر کارشناسان قالیشویی کدام فرش است و در شستشو به مشکل نمیخورد.
فرش هایمان را در سال چند بار بشوییم؟

فرش هایمان را در سال چند بار بشوییم؟

/
برای اینکه بدانیم از فرش هایمان چطور محافظت کنیم و فرش هایمان را در سال چند بار بشوییم؟ در این مقاله سعی کردیم بیشتر در رابطه با دفعات شستشوی صحبت کنیم.
چه فرش‌هایی در معرض آلودگی بیشتری هستند؟

چه فرش‌هایی در معرض آلودگی بیشتری هستند؟

/
انواع آلودگی های فرش متفاوت است و بستگی به فرش دارد که در این مقاله بررسی میکنیم که چه فرش هایی در معرض آلودگی بیشتری هستند و نیاز به قالیشویی دارند
پاک کردن لکه ادرار از فرش

پاک کردن لکه ادرار از روی فرش

/
پاک کردن لکه ادرار از فرش اصول مذهبی دارد که هم در منزل و هم در قالیشویی میتوانید انجام دهید،پاک کردن لکه ادرار کوک و حیوانات متفاوت است.
شستشوی فرش های ابریشم بلژیکی

شستشوی فرش ابریشم بلژیکی

/
فرش ابریشم بلژیکی داری جنس ویسکوز هستند که پایه طبیعی و ماهیت گیاهی دارد که برای شستشوی فرش ابریشم بلژیکی میتوانید به قالیشویی افرا اعتماد کنید.
شستشوی فرش کنفی

شستشوی فرش نخ کنف

/
فرش های کنفی دارای الیاف طبیعی می باشند که بسته به نوع رنگ آمیزی متفاوت هستند، نوع شستشوی این نوع فرش ها متفاوت است که تضمینی انجام میشود.
فرش ماشینی پلی استر چیست؟

فرش ماشینی پلی استر چیست؟

/
فرش ماشینی پلی استر دارای لعاب فرش بسیار زیبا ناشی از رنگ پذیری بسیار مناسبی است و برای شستشوی ماشینی پلی استر به روش درست باید اقدام کنید که آسیب نبیند.
پاک کردن لکه جوهر از روی فرش

چطور جوهر را از فرش پاک کنیم؟

/
پاک کردن لکه جوهر از روی فرش در قالیشویی های اتوماتیک با روش های مختلف انجام میشود و از بین بردن لکه جوهر از فرش هم روش های خانگی دارد.
فرش ماشینی نخ پنبه چیست؟

فرش ماشینی نخ پنبه چیست؟

/
جنس نخ های موجود در فرش های ماشینی موجود در بازار از دو جنس الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی می باشد و فرش ماشینی نخ پنبه از الیاف پنبه و شستشوی آن متفاوت است.
شستشوی فرش ماشینی کاشان

شستشوی فرش ماشینی کاشان

/
فرش های ماشینی کاشان از ویژگی های خاصی در تار و پود خود برخوردارند که به این دلیل شستشوی فرش های ماشینی کاشان باید با اصولی خاص و قالیشویی های معتبر باشد.
شستشوی کناره ماشینی

شستشوی کناره ماشینی

/
فرش های کناره ماشینی ابعاد کوچکتری دارند که به صورت کناره در آشپزخانه ها و نزدیک درب های منزل قرار میگیرد که شستشوی کناره ماشینی شستشوهای مختلف دارد.
قیمت شستشوی فرش ماشینی

قیمت شستشوی فرش ماشینی

/
قیمت شتشوی فرش ماشینی و اعلاشویی فرش ماشینی بر اساس اتحادیه قالیشویان تهران تایین میگردد و بستگی به نوع شستشو دارد که شستشوی عادی یا اعلاشویی انجام شود.
شستشوی فرش ابریشم مصنوعی

نحوه شستشوی فرش ابریشم مصنوعی

/
شستشوی فرش ابریشم مصنوعی از بیشترین سفارشات فرش های ماشینی در قالیشویی افرا هستند که نحوه ی شستشوی آن ها با مواد قالیشویی مختلف فرق دارد.
زردآب فرش چیست و چه زمانی رخ می دهد؟

زردآب فرش چیست و چه زمانی رخ می دهد؟

/
زردآب فرش یعنی زرد شدن فرش برای فرش های دستباف و ماشینی ممکن است اتفاق بیافتد که این زردآب فرش بیشتر بخاطر استفاده از مواد شوینده نامناسب میباشد.
پاک کردن لکه روغن و چربی از فرش

پاک کردن لکه روغن و چربی از فرش

/
پاک کردن لکه روغن و چربی از فرش با محلول هایی موثر است که در این مقاله روش های پاک کردن لکه روغن و چربی در قالیشویی و روش های خانگی پرداختیم.
روش های برق انداختن فرش در منزل

چگونه فرش را براق کنیم؟

/
چگونه فرش را براق کنیم؟ براق کردن فرش به معنی تمیز کردن فرش به منظور نو کردن آن مانند روز به توصیه کارشناسان روش های خانگی ذکر کردیم.
رنگ برداری از فرش دستباف

چه زمانی رنگبرداری از فرش دستباف را انجام می دهیم؟

/
رنگ برداری از فرش دستباف زمانی صورت میگیرد که در اثر شستشو رنگ های آن قاطی شده باشد و رنگ پس داده باشد که عملیات رنگبرداری صورت میگیرد.
اتوکشی فرش

اتو کشی فرش چیست و چه زمانی نیاز به اتو کشی فرش داریم ؟

/
اتو کشی فرش از خدمات قالیشویی میباشد که ممکن است بعضی از فرش ها بر اثر لول شدن یا شستشو تا خورده شود و چروک شود که در این صورت اتوکشی فرش صورت میگرید.
شستن صندلی ماشین به روش خشکشویی

شستشوی صندلی ماشین در محل

/
شستشوی صندلی ماشین از مواردی است که به صورت مکرر برای جلوگیری از نشست گرد و غبار صورت گیرد. شستشوی روکش صندلی ماشین به روش خشکشویی ازخدمات قالیشویی میباشد.
چگونه لکه بر مبل خانگی بسازیم؟

چگونه لکه بر مبل خانگی بسازیم؟

/
لکه بر مبل خانگی برای برطرف کردن لکه های مبلمان در منزل به روش های مختلفی ساخته میشود ولی بسته به نوع لک به وجود آمده در مبلمان شما میتواند متفاوت باشد.
انواع شستشوی فرش ماشینی بسته به نوع تار و پود آن ها

شستشوی فرش ماشینی

/
شستشوی فرش ماشینی از شایع ترین و پرسفارش ترین کار ها میباشد که اکثردر هر خانه ای شاهد فرش ماشینی هستیم و همانطور که میدانید انواع فرش های ماشینی وجود دارد.
شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف تضمینی

/
شستشوی فرش دستباف به دلیل حساس بودن فرش های دستباف از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل قالیشویی افرا با روش مناسب و تضمینی شستن فرش دستباف میدهد.
آموزش شستشوی مبل پارچه ساتن در منزل

آموزش شستشوی مبل پارچه ساتن در منزل

/
شستشوی مبلمان در منزل باعث زیبا جلوه دادن فضای خانه می شود و هم چن…
پاک کردن لکه شکلات از روی مبل

پاک کردن لکه شکلات از روی مبل

/
حتما برای شما که بچه کوچک در منزل دارید پیش آمده است که با لکه های کاکائو روی مبل به مواجعه شوید ، روش های پاک کردن لکه شکلات از روی مبل را بخوانید.
پاک کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش

پاک کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش

/
اگر به هر دلیلی این لکه ها در فرش شما ایجاد شد، نگران نباشید راهکارهایی برای پاک کردن لکه های ماژیک و مداد شمعی از روی فرش وجود دارد.
روش های پاک کردن لکه آدامس از روی فرش

روش های پاک کردن آدامس از روی فرش

/
پاک کردن آدامس از فرش لکه آدامس چسبیده و خشک شده روی فرش با استفاده از یخ، روغن و سرکه امکان پذیر است و همچنین حلال لکه آدامس که توصیه میشود.
فعالیت قالیشویی افرا در دوران کرونا

فعالیت قالیشویی افرا در دوران کرونا

/
نحوه فعالیت و خدمت رسانی قالیشویی در دوران کرونا وقرنطینه به منظور حفظ بهداشت و شستشوی فرش ها و ضد عفونی کردن آن ها برای جلوگیری از شیوع ویروس.
انواع کاور ریشه فرش در قالشویی

کاور ریشه فرش در قالیشویی

/
کاور ریشه فرش برای مراقبت از ریشه های فرش استفاده میشود که از خدمات قالیشویی میباشد که انواع مختلف پلاستیکی، توری و پارچه ای دارد.
خدمات آنتی باکتریال شستشوی فرش

ضد عفونی کردن فرش با خدمات آنتی باکتریال

/
خدمات آنتی باکتریال برای ضدعفونی کردن فرش ها در کارخانه اتوماتیک افرا چون با دستگاه ها شستشو میشوند بدون دخالت دست است و کاملا آنتی باکتریال است.
نحوه مو گیری فرش

نحوه موگیری فرش در منزل

/
یکی از مشکلاتی که همیشه هنگام تمیز کردن فرش ها و موکت ها وجود دارد، موگیری فرش میباشد.موی انسان به طور روزانه بین صد تا صدو پنجاه عدد میریزد.
فرش اکریلیک چیست و نوع قالیشویی آن چه فرقی دارد؟

فرش اکریلیک چیست و نوع قالیشویی آن چه فرقی دارد؟

/
یکی از انواع فرش های ماشینی موجود در بازار فرش اکریلیک می با…
5 اشتباه مهم قالیشویی و شستشوی فرش

۵ اشتباه مهم قالیشویی و شستشوی فرش

/
شستشوی فرش یکی از کارهای اساسی و ضروری هر منزلی می باشد. ولی ممکن است به شکل وسواس باشد که از این رو در این مقاله 5 تا از اشتباهات قالیشویی را ذکر کنیم.
اطلاعیه از ثابت ماندن نرخ قیمت قالیشویی ها در شب عید 99

اطلاعیه از ثابت ماندن نرخ قیمت قالیشویی ها در شب عید ۹۹

/
آخرین اخبار از قیمت قالیشویی 99 به گفته مدیر اتحادیه قالیشویان تهران قرار است هیچ درصدی به قیمت های قبلی افزایش نیابد و طبق قیمت های سال پیش باشد.
شتشوی انواع تشک خوشخواب در قالیشویی افرا

شستشوی تشک خوشخواب

/
شستشوی تشک خوشخواب از معضلات خانم های خانه دار است به این دلیل شستشوی تشک خوشخواب با روش های مختلف در منزل و قیمت مناسب اجرا میشود.
تاثیر قیمت و خدمات قالیشویی بر اساس انواع فرش ها

انواع فرش ماشینی

/
بهتر است قبل از تماس با قالیشویی، انواع فرش ماشینی را ها بر اساس جنس و تراکم هم دستباف و هم ماشینی متفاوت است که نوع خدمات نیز فرق خواهد کرد.
قالیشویی سنتی بهتر است یا اتوماتیک ؟

قالیشویی سنتی بهتر است یا اتوماتیک ؟

/
قالیشویی سنتی در قدیم با استفاده از دستگاه های خاص خود صورت میگرفت که با دستگاههای اتوماتیک تفاوت دارد این سوال پیش میاید که کدام قالیشویی بهتر است ؟
در قالیشویی فرش هایی که لکه لوازم ارایش دقت داشته باشید

پاک کردن لکه لوازم آرایش از فرش

/
لکه لوازم آرایش روی فرش شامل لکه پنکک و لاک و لکه کرم پودر و لکه رژ لب از فرش میباشد که برای پاک کردن لکه لوازم آرایش از فرش راه هایی وجود دارد.
سفارش قالیشویی فرش چرمی

سفارش قالیشویی فرش چرمی

/
ی از سوالاتی که در قالیشویی ها پرسیده میشود این است که برای شستشوی فرش های چرمی را به قالیشویی اعتماد کنیم و نحوه شستشوی آن ها به چه صورت است ؟
قالیشویی با مواد نانو چطور ممکن است ؟

قالیشویی با مواد نانو چطور ممکن است؟

/
قالیشویی با مواد نانو یا نانوشویی به این معناست که قالی ها با مواد خاصی شستشو میشود که دیگر لکه ای در آن ایجاد نمیشود این مواد خاص میتواند شامپو نانو باشد.
قالیشویی در پردیس

قالیشویی در پردیس

/
قالیشویی افرا شعبه جدید خود را برای شهروندان شهر جدید پردیس افتتاح کرده است. اگر دنبال قالیشویی در پردیس هستید با شماره های شعبه پردیس تماس بگیرید.
پنج توصیه کارشناسان قالیشویی برای سالم نگه داشتن فرش ها

۵ توصیه کارشناسان قالیشویی برای سالم نگه داشتن فرش ها

/
به توصیه کارشناسان قالیشویی که در اینجا 5 توصیه نوشته شده که به کمک آن ها میتوانیم در حفظ و نگهداری فرش های دستباف و ماشینی کوشا باشیم.
قالیشویی و احتمال آسیب به فرش

قالیشویی و احتمال آسیب به فرش

/
یکی از سوالاتی که ذهن همه ی خانم های خانه دار را در برگیرد ، این است که آسیب به فرش در حین قالیشویی اگر رخ بدهد چه بابد کرد و چه تضمینی وجود دارد.
دو روش موثر برای قالیشویی فرش های سفید و روشن

دو روش موثر برای قالیشویی فرش های سفید و روشن

/
فرش های سفید و روشن در معرض لک شدن زیادتری هستند از این رو قالیشویی ها به روش سفید شویی برای رفع این مشکل اقدام میکنند و این روش را سفید شویی میگویند.
سطح درآمد قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد ؟

درآمد قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد؟

/
از دید کارشناسان در کسب و کار قالیشویی، درآمد قالیشویی بر اساس یک سری فاکتورها روشن میشود، این فاکتورها شامل نوع خدمات و زمان سفارشات است.
از تخفیف سایت قالیشویی افرا مطلع گردید

تخفیف قالیشویی افرا

/
تخفیف قالیشویی روی کل فاکتور شما با سفارش در وب سایت افرا امکان پذیر است و همچنین برای مشتریان وب سایت خود تخفیف قالیشویی در نظر گرفته است.
تجهیزات لازم و مورد نیاز برای ساخت قالیشویی

تجهیزات لازم و مورد نیاز برای ساخت قالیشویی

/
اگر میخواهید کسب و کار قالیشویی راه اندازی کنید حتما از کارشناسان قالیشویی های با سابقه قبل از شروع تجهیزات قالیشویی مورد نیاز اولیه را بررسی کنید.
مراحل راه اندازی قالیشویی

مراحل راه اندازی قالیشویی

/
قبل از هر چیز چنانچه تصمیم به راه اندازی قالیشویی را دارید می بایست خودتان را از لحاظ شخصیتی و توان جسمی و روحی ارزیابی نمایید.
نحوه صحیح تا کردن فرش ها ی ماشینی و دستباف

نحوه صحیح تا کردن و لول کردن فرش ها در قالیشویی

/
یکی از مسائلی که در خصوص انواع فرش ها همواره در میان است نحوه جابجایی و نحوه صحیح تا کردن فرش ها می باشدکه به کارکنان قالیشویی حتما آموزش داده میشود.
با سوختگی فرش چه کنیم؟

آیا قالیشویی سوختگی فرش را برطرف میکند؟

/
سوختگی فرش یکی از آسیب های مهم و تقریبا غیرقابل بازگشت به فرش، می باشد.برای رفع سوختگی فرش اگر سوختگی کوچک باشد تا حدودی که عمیق نباشد، امکان پذیر است.
روش های نگهداری از فرش دستباف برای افزایش طول عمر به توصیه قالیشویی افرا

روش های نگهداری از فرش دستباف به توصیه کارشناسان قالیشویی

/
فرش های دستباف نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به فرش های ماشینی است در این مقاله نکاتی مهم برای نگهداری از فرش دستباف نوشته شده است.
چه موقع نیاز به خشکشویی فرش داریم؟

خشکشویی فرش بهتر است یا قالیشویی؟

/
خشکشویی فرش را قطعا بسیاری از شما کلمه را شنیده اید. خشکشویی فرش در حقیقت شستشویی سریع و موضعی برای فرش هایی که از لحاظ بهداشتی تمیز هستند.
مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی ها ی مکانیزه به چه صورت است؟

مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی ها ی مکانیزه به چه صورت است ؟

/
پرسشی که همواره بعد از دانستن تعرفه قیمت شستشوی قالی ذهن مشتری را درگیر می نماید، زمان تحویل فرش ها در قالیشویی های مکانیزه میباشد.
علت بوی بد فرش بعد از قالیشویی

علت بوی بد فرش پس از شستشو

/
علت بوی بد فرش بعد از شستشو می تواند یا به علت کف گیری نامناسب باشد که برای رفع بوی بد فرش و از بین بردن یوی نم پس از شستشوی موارد این مقاله را بخوانید.
آیا مبل های چرمی با دستگاه بخار قابل شستشو هستند ؟

آیا مبل های چرمی با دستگاه بخار قابل شستشو هستند؟

/
شستشوی مبلمان چرمی با دستگاه بخار و کف امکان پذیر نمیباشد زیرا پارگی صورت میگیرد از این رو برای شستشوی مبلمان چرمی در منزل و خانگی است.
آیا استفاده از شامپو فرش به آن آسیب نمی رساند؟

آیا استفاده از شامپو فرش برای قالیشویی مناسب است؟

/
یکی از روش هایی قالیشویی که قبلا هم گفته شد ، استفاده از شامپو فرش می باشد. خانم های خانه داری استفاده از شامپو فرش را دارند اغلب کار بیهوده میدانند.
تفاوت گبه با فرش های معمولی

تفاوت قالیشویی گبه و خرسک با فرش های معمولی

/
مطمنا بسیاری از شما هنگام خریدن قالی و فرش کلمه خرسک و گبه را از زبان فروشنده را شنیده اید و ما در قالیشویی ها سفارش فرش های گبه را زیاد داریم .
روش های شستشوی پتو در کارخانه قالیشویی

شستشوی پتو در کارخانه قالیشویی

/
شستشوی پتو نیز یکی از خدمات قالیشویی افرا میباشد که نحوه شستشو با فرش ها متفاوت است و توصیه میگردد با قیمت کمتری آن را به قالیشویی بسپارید.
جارو برقی زدن قالی ها قبل از سپردن به قالیشویی

جارو برقی زدن قالی ها قبل از سپردن به قالیشویی

/
برای نگهداری از فرش های خانه یمان به ویژه دستباف باید هفته ای یک یا سه بار جارو بزنیم و باید در این زمینه روش صحیح جارو زدن قالی ها را بدانیم.
لکه برداری از فرش ها به کمک قالیشویی

لکه برداری از فرش ها به کمک قالیشویی

/
در قالیشویی ها اولین قدم در مرحله لکه برداری فرش تشخیص نوع لکه می باشد. پس از تشخیص نوع لکه، کارشناسان با توجه به نوع فرش دستباف یا ماشینی.
دارکشی فرش دستباف چیست؟

دارکشی فرش دستباف چیست؟

/
دارکشی فرش به این منظور انجام می شود که فرش دستباف بسیار ظریف است و و اگر با مراعات با آن رفتار نکنیم دچار کجی میشود که از خدمات قالیشویی است.
درچه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ میدهد؟

درچه نوع فرش هایی پوسیدگی رخ میدهد؟

/
پوسیدگی فرش در همه فرش ها ممکن است اتفاق بیافتد که منجر به پارگی فرش شده و در قالیشویی ها روشهای مختلقی برای ترمیم و رفع این مشکل وجود دارد.
روش های شستشوی مبلمان در قالیشویی ها به چه صورت است؟

شستشوی مبل در قالیشویی

/
شستشوی مبلمان یکی دیگر از خدمات قالیشویی میباشد که به روش های خشکشویی مبلمان صورت میگیرد ولی باید بدانیم که چه جنس مبلهایی برای شستشو مناسب است.
علت زرد شدن ریشه های فرش

رفع زرد شدن ریشه فرش بعد از قالیشویی

/
زرد شدن ریشه فرش ممکن است بعد ازشستشوی فرش رخ دهد، که علت اصلی آن استفاده از مواد شوینده نامناسب است که جهت رفع زردی ریشه فرش این مقاله را بخوانید.
چرا بید زدگی فرش رخ می دهد؟

چرا بید زدگی فرش رخ می دهد؟

/
بید زدگی فرش یکی از مشکلات رایج برای فرش های دستباف است که روش های برای جلوگیری از بید زدگی فرش و همچنین ترمیم و رفع بید فرش در این مقاله آمده است.
چرا ممکن است فرش ها بعد از قالیشویی چروک شوند؟

چرا ممکن است بعد از قالیشویی چروک و شکستگی فرش رخ دهد؟

/
اغلب شکستگی فرش و چروک فرش بعد از شستشو اتفاق میافتد، برای رفع شکستگی فرش و از بین بردن چروک های فرش روش هایی از طرف کارشناسان اعلام میگردد.
قالیشویی های مجاز برای شستشوی قالی های ابریشمی

شستشوی فرش ابریشمی طبیعی دستباف

/
پیشنهاد می گردد برای شستشوی فرش ابریشمی طبیعی دستباف از خدمات قالیشویی های مجاز استفاده نمایید که در صورتی که آسیب ببینید، خدمات گارنتی داشته باشد.
آیا تابلو فرش های دستباف خود را به قالیشویی بدهیم؟

آیا شستشوی تابلو فرش های خود را به قالیشویی بدهیم؟

/
تابلو فرش ها ممکن است در هر خانه ی ایرانی وجود داشته باشد ولی اینکه چطور آن ها را شستشو دهیم هم میتوانیم به روش های خانگی بشوریم و یا اینکه از قالیشویی.
خدمات شیرازه دوزی قالی

خدمات شیرازه دوزی قالی

/
شیرازه دوزی فرش یا لبه دوزی فرش ماشینی به سه روش متصل، منفصل و شیرازه دوزی حصیری صورت می گیرد.ابزار مناسب این کار خامه متناسب با رنگ قالی و نخ چرم دوزی است.
بهترین زمان شستشو قالی ها در قالیشویی ها

بهترین زمان شستشو قالی ها در قالیشویی ها

/
از جمله پارامترهایی که در کیفیت وسلامت شستشوی فرش تاثیر گذار می باشد بهترین زمان شستشو قالی می باشد. فرش شسته شده در معرض اسیب پوسیدگی می باشد.
چه زمانی نیاز به رفوگری فرش در قالیشویی داریم؟

رفوگری فرش در قالیشویی

/
رفوگری فرش در قالیشویی ها جهت رفو فرش های دستباف و ماشینی آسیب دیده مانند فرش های سوخته، بید زده و پاره شده صورت میگیرد و قیمت بر حسب نوع آسیب دیدگی است.
پودر مخصوص قالیشویی کدام است؟

پودر قالیشویی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

/
از بهترین مواد شوینده برای شستن فرش، علاوه بر آب به پودرقالیشویی مخصوص می توان اشاره نمود. مواد شوینده قالیشویی نقش فراوانی در شستشوی آن دارد.
مزایای استفاده از قالیشویی

مزایای استفاده از قالیشویی

/
از مزایای استفاده از قالیشویی ها به خدمات آنها می توان اشاره کرد. خدماتی مانند رفوگری، پرداختکاری، لکه بری، اعلاشویی، از جمله کارهایی است.
فواید چرم دوزی فرش دستباف

چرم دوزی فرش

/
چرم دوزی فرش دستباف مراحل و ابزار خاص خود را می طلبد. ابزار لازم مخصوص این کار همانطور که قابل حدس می باشد سوزن، نخ مخصوص چرم دوزی چرم طبیعی یا مصنوعی است.
ترفند قالیشویی برای قاطی نشدن رنگ فرش دستباف

قاطی شدن رنگ فرش های دستباف در اثر شستشو

/
اصولا شستشوی فرش دستباف کاری حرفه ای است و نیاز به تجربه دارد قالیشویی های مجاز برای جلوگیری از قاطی شدن رنگ فرش دستباف از روش قلم زنی استفاده میکنند.
قالیشویی فرش های فانتزی

شستشوی فرش های فانتزی

/
شستشوی فرش فانتزی را هم مانند فرش های سنتی هم می توان در منزل انجام داد و هم می توان به قالیشویی های مجاز سپرد. قالیشویی افرا آماده سرویس دهی می باشد.
سفارش شستشوی موکت به قالیشویی

شستشوی موکت

/
شستشوی موکت برای دو مدل موکت صورت میگیرد، برای موکت های چسبیده به زمین شستشوی موکت در محل انجام میشود و برای موکت هایی که جدا میشوند به کارخانه برده میشوند.
قالیشویی و پرداخت قالی های دستباف

پرداخت فرش دستباف

/
پرداخت فرش به معنی گرفتن اضافه پرز، گره ها توسط قیچی و کوتاه کردن ارتفاع آنها متناسب با رج شمار فرش می باشد و برای فرش های دستباف مناسب است.
قالیشویی با اصول مذهبی

آیا قالیشویی فرش نجس را پاک میکند؟

/
آیا قالیشویی فرش نجس را پاک میکند؟اینکه لکه های فرش به خوبی تمیز شوند و درصورت نجسی در فرش، نجسی از بین برود،در این صورت قالیشویی با اصول مذهبی صورت میگیرد.
چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟

چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟

/
چرا نباید قالیشویی را در منزل انجام دهیم؟ فرش ها و قالی ها همواره در معرض گرد و خاک و کثیفی هستند. با شستشویی متناوب و صحیح می توان.
اعلاشویی به چه معناست؟

اعلاشویی به چه معناست؟

/
فرق عمده شستشوی معمولی با اعلاشویی در نوع استفاده از مواد شوینده می باشد. در اعلاشویی، از مایع جهت شستشو استفاده می نمایند. مزیت استفاده از مایع.
انواع روش های قالی شویی

انواع روش های قالیشویی

/
انواع روش های قالی شویی وجود دارد. بسته به نوع بافت فرش دستی یا ماشینی، روش های قالشویی متفاوت می باشد. کارشناسان، باتوجه به عواملی مانند.
روش های ترمیم ریشه فرش در قالیشویی

روش های ترمیم ریشه فرش در قالیشویی

/
روش های ترمیم فرش بسته به نوع فرش، دست بافت یا ماشینی متفاوت می باشد. بدیهی است که ترمیم ریشه فرش های دستبافت کاملا دستی در قالیشویی صورت می گیرد.
پاک کردن لکه خون از فرش

پاک کردن لکه خون خشک شده از فرش

/
گاهی اوقات تلاش برای پاک کردن لکه خون از فرش و پاک کردن لکه خون خشک شده از فرش منجر به گسترش بدتر شدن لکه می شود که با این اوصاف قالیشویی انتخاب بهتری است.
پرزگیری فرش قبل از شست و شو

پرزگیری فرش قبل از قالیشویی

/
پرزگیری فرش در قالیشویی بعد از خاک گیری انجام میشود که فرش در سالن شستشو پرداخت و پرز گیری می شود. برای از بین بردن پرز فرش در منزل می توانید.
آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟

آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟

/
برای از بین بردن لکه چای مانده روی فرش روشهای سنتی وجود دارد که در منزل میتوان انجام داد مانند استفاده از ماده لکه پاک کن یا استفاده از جوش شیرین.
آیا قالیشویی با بخار امکان پذیر است؟

شستشوی فرش با بخارشوی

/
شستن فرش با بخارشوی از روش هایی است که کاملا گرد و خاک را از آن دور میکند ولی باید نحوه شستشن فرش با بخارشوی را بدانید که آسیبی به فرش رخ ندهد.
مراحل قالیشویی فرش های مختلف

مراحل قالیشویی فرش های مختلف

/
اصول مراحل قالیشویی فرش های دستباف و ماشینی با توجه به لکه و یا الیاف آن ها متفاوت است و با استفاده از دستگاه های جدید این مراحل متفاوت تر شده است.
دستگاه های مکانیزه ی قالیشویی کدامند ؟

دستگاه قالیشویی

/
دستگاه قالیشویی انواع دارد که کارخانه ساخت دستگاه قالیشویی هم در خارج از کشور است و هم در داخل که باید ابتدا برای خرید دستگاه قالیشویی انواع آن را بدانید.
خدمات گارانتی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها

خدمات گارانتی قالیشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها

/
هر قالیشویی معتبری میبایست خدمات گارانتی قایشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها داشته باشد که در این مقاله موارد مورد استفاده از این گارانتی را میخوانیم.
چگونه به کمک قالیشویی خانگی از شر لکه های فرش قوی خلاص شویم؟

روش های قالیشویی خانگی به کمک دستگاه و حلال ها

/
برای از بین بردن چه لکه هایی از قالیشویی خانگی استفاده کنیم و با استفاده از دستگاه قالیشویی خانگی و حلال های موجود برای بین بردن لکه ها.
‎‌چطور یک قالیشویی مورد اعتماد پیدا کنیم ؟

روش های استعلام قالیشویی مجاز و مورد اعتماد

/
ممکن است برای شما پیش آمده باشد که از خود بپرسید به کدام قالیشویی اعتماد کنیم و استعلام قالیشویی مجاز انجام بدهیم تا برای فرش هایمان مشکلی پیش نیاید.